Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
-
Natalia Grudnik
Pracownia wokalna Natalii Grudnik, Chojna
142głosy -
Sandra Magierska
PianoSfera, Szczecin
91głosów -
Paula Kołodziej
Astra Szkoła Tańca, Szczecin
72głosy -
Tomasz Skierczyński
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Przecław
62głosy -
Marta Kijek
Artyz - szkoła muzyczna, Szczecin
17głosów -
Barbara Biernat
Zamek - Ośrodek Kultury, Świdwin
15głosów -
Marek Kwarta
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia Im. Tadeusza Szeligowskiego, Szczecin
15głosów -
Joanna Warszylewicz
Szkoła Tańca Astra Luna, Wałcz
12głosów -
Daria Sajdak
SAPiK, Szczecinek
5głosów -
Weronika Fedorczuk
Dom Kultury Klub Skolwin, Szczecin
5głosów -
Barbara Rudzińska
Jazzy.B music teacher & event musician, Szczecin
1głos -
Jerzy Januszewski
Choszczeński Dom Kultury, Choszczno
1głos -
Natalia Romańska-Demska
Studio Taneczno - Artystyczne RYTMIX, Szczecin
1głos -
Piotr Korzeniowski
Choszczeński Dom Kultury, Choszczno
1głos -
Adrian Zieliński
Finezja, Sławno
— -
Agata Śmieszek
Mijeski Dom Kultury, Świnoujście
— -
Albert Moroz
Nowogardzki Dom Kultury, Nowogard
— -
Aleksander Bogdanow
Trzebiatowski Ośrodek Kultury Pałac, Trzebiatów
— -
Aleksandra Balcer
Szkoła Tańca King Dance, Koszalin
— -
Andrzej Szatan
Łobeski Dom Kultury, Łobez
— -
Anna Bryła
Szkoła Muzyki Modesto, Szczecin
— -
Anna Kwiatkowska
Pałac Młodzieży, Koszalin
— -
Balbina Górak
Zespół Taneczny Aplauz, Stargard
— -
Bartłomiej Michalczyk
MGOK, Lipiany
— -
Bartosz Orłowski
Akukulele, Szczecin
— -
Beata Sokołowska
Taniec i gimnastyka dla dzieci, Łobez
— -
Bożena Wójtowicz
Łobeski Dom Kultury, Łobez
— -
Daria Paradowska
Flint Dance School, Szczecin
— -
Dobromir Strzelczyk
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury, Stepnica
— -
Elżbieta Kordek
Złocieniecki Ośrodek Kultury, Złocieniec
— -
Elżbieta Narzekalak
Gryfiński Dom Kultury, Gryfino
— -
Grzegorz Kaźmierczak
Grzegorz Kaźmierczak - PerkusistaNauczyciel - Pedagog, Szczecin
— -
Grzegorz Wojciechowski
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Bobolice
— -
Henryk Maciejewski
Centrum Kultury 105, Koszalin
— -
Inna Żołudiewa
Międzynarodowy Dom Kultury, Międzyzdroje
— -
Iwona Kruk
Klub Tańca i Fitness OMEN, Świdwin
— -
Izabela Korpa-Jarosz
Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta, Kołobrzeg
— -
Jacek Wirkowski
Myśliborski Ośrodek Kultury, Myślibórz
— -
Janusz Janiszewski
13 muz, Szczecin
— -
Janusz Kułakowski
Miejski Ośrodek Kultury, Szczecin
— -
Joanna Kalinowska
Goleniowski Dom Kultury, Goleniów
— -
Joanna Różana
Studio Tańca Współczenego IMPACT, Szczecin
— -
Julia Bień
Szkoła Tańca King Dance, Koszalin
— -
Julia Podbereska
Szkoła Tańca Keep, Dębno
— -
Justyna Raj
Pomorskie Towarzystwo Oświatowo-Kulturalne, Szczecin
— -
Kamil Fabich
Feeling Dance Group, Barlinek
— -
Kamil Kułak
Szkoła Tańca i Sportu Perfect, Karlino
— -
Karolina Chudzik
Pasja Studio Tańca, Koszalin
— -
Katarzyna Popielarska
Studio Taneczno - Artystyczne RYTMIX, Szczecin
— -
Krzysztof Kowalewski
Dębnowski Ośrodek Kultury, Dębno
— -
Krzysztof Sypień
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Wood & Brass Band, Goleniów
— -
Krzysztof Węgrzyński
Progitart - Nauka gry na gitarze, Szczecin
— -
Leszek Konieczny
Centrum Kultury 105, Koszalin
— -
Ludmiła Mastalerz
Ośrodek Kultury i Sportu, Maszewo
— -
Magdalena Graca
Klub HeartBeat Dance Studio, Kamień Pomorski
— -
Magdalena Sokołowska
Hoodmood Dance Studio - szkoła tańca i managementu talentów, Kołobrzeg
— -
Maja Orłowska
Szkoła Tańca i Sportu Perfect, Karlino
— -
Marcel Mroczek
Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji, Szczecin
— -
Marcin Grzybowski
NASA Szkoła tańca Break Dance, Koszalin
— -
Marcin Szpit
Myśliborski Ośrodek Kultury, Myślibórz
— -
Mariusz Zygmunt
Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji, Szczecin
— -
Marta Grygier
Barlinecki Ośrodek Kultury, Barlinek
— -
Marta Ilnicka
Gminne Centrum Kultury, Dolice
— -
Marta Miklińska
Artyz - szkoła muzyczna, Szczecin
— -
Michał Bogusławski
High Definition Dance Studio, Szczecin
— -
Mikołaj Kubiak
Szkoła Tańca Flesz, Nowogard
— -
Natalia Wiśniewska
Shock Dance, Szczecin
— -
Nikolet Zissopoulou-Sobczak
Pałac Młodzieży, Koszalin
— -
Oksana Chodorowska-Grujić
Vigor Styl Dance Studio (VSDS), Kołobrzeg
— -
Patryk Czapczyk
Flesz Dance Style, Lipiany
— -
Paula Korowiec
Dance Studio PAA, Szczecin
— -
Paulina Stawiarska
Gminne Centrum Kultury, Dolice
— -
Przemysław Falenciak
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Przecław
— -
Renata Jankowska
Trzebiatowski Ośrodek Kultury Pałac, Trzebiatów
— -
Renata Żołądkiewicz
Ośrodek Kultury, Drawsko Pomorskie
— -
Robert Rowiński
Pasja Studio Tańca, Koszalin
— -
Robert Uss
Zamek - Ośrodek Kultury, Świdwin
— -
Ryszard Leoszewski
13 muz, Szczecin
— -
Seweryn Ptaszyński
Dom Kultury Krzemień, Szczecin
— -
Szymon Gacek
Szkoła Muzyki Modesto, Szczecin
— -
Tomasz Dembowski
Dance Factory, Szczecin
— -
Tomasz Jóźwiak
Szkoła Tańca Fuzja, Myślibórz
— -
Weronika Gocłowska
Szkoła Tańca SUKCES, Szczecin
— -
Wiktoria Łuczak
Joy Dance, Szczecin
— -
Wioletta Kaszuba
Sławieński Dom Kultury, Sławno
— -
Żaneta Pasternak
Studio taneczno-artystyczne Hipnosic, Gryfino
— -
Weronika Bury
Artyz - szkoła muzyczna, Szczecin
—