300 złotych na start z kartą kredytową Alior Bank

Materiał informacyjny Alior Bank
Karta kredytowa ma wiele zalet. Dzięki niej można chociażby skorzystać z 59-dniowego okresu bezodsetkowego przy zakupach, gdy kapitał spłaci się w terminie. Dużą korzyścią jest również opcja płacenia kartą kredytową online za transakcje internetowe. Klienci Alior Banku mogą liczyć ponadto na różne promocje. To dlatego jego karta kredytowa OK! cieszy się tak dużą popularnością.

Składając w Alior Banku wniosek o kartę kredytową OK!, można obecnie otrzymać Multivoucher o wartości 300 złotych na zakupy do zrealizowania w różnych sklepach. Dodatkowe środki pozwolą na zrealizowanie wymarzonych zakupów. Już w tym momencie widoczne jest spore zainteresowanie najnowszą ofertą banku. Klienci składają wnioski na kilka możliwych sposobów.

Karta kredytowa OK! Zasady promocji

Voucher w wysokości 300 złotych na start to kolejna promocja związana z kartą kredytową Mastercard OK!, przygotowana przez Alior Bank. Grupą docelową są klienci, którzy zawrą umowę o kartę kredytową Mastercard OK! na minimum 2 tysiące złotych limitu kredytu. Ponadto w dniu zawarcia umowy na ten produkt oraz 12 miesięcy przed złożeniem o niego wniosku, nie można posiadać jakiegokolwiek rachunku karty kredytowej w Alior Banku. Tylko wtedy jest możliwe, po spełnieniu dodatkowych warunków, otrzymanie kwoty 300 złotych środków do rozdysponowania w jednym z wielu dostępnych na rynku sklepów.

Ten i inne atuty karty Mastercard OK! sprawiły, że znalazła się ona w 2022 roku na podium rankingu „Złoty Bankier”, który opracowuje cyklicznie Puls Biznesu i portal bankier.pl, jeśli chodzi o kategorię produktu „karty kredytowe”. Z karty Mastercard OK! skorzystały już tysiące użytkowników, którzy cenią sobie związane z nią udogodnienia. To dlatego warto już dziś skorzystać z możliwości złożenia wniosku w Alior Banku.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową OK!?

Wniosek o kartę kredytową OK! można złożyć na jeden z kilku sposobów.

Po pierwsze, przez odwiedzenie najbliższego oddziału własnego Alior Banku lub jego placówki partnerskiej. To dobre rozwiązanie dla osób, które mają w ciągu dnia więcej czasu i nie muszą daleko dojeżdżać do najbliższej placówki Alior Banku.

300 złotych na start z kartą kredytową Alior Bank

Druga opcja złożenia wniosku to telefon na infolinię sprzedażową, pod numer 801 406 406 lub 58 300 70 69 (koszt połączenia jest zgodny w takim przypadku z taryfą operatora).

Trzecim rozwiązaniem, doskonałym dla osób na co dzień zapracowanych, jest wypełnienie formularza kontaktowego. Wystarczy w nim wpisać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu i poczekać na kontakt ze strony konsultanta bankowego. Ponadto wniosek o kartę kredytową OK! można złożyć przy użyciu aplikacji Alior Mobile. Możliwości jest zatem wiele i każdy wśród nich znajdzie metodę wnioskowania o kartę kredytową dopasowaną do swoich potrzeb.

Warto mieć na uwadze to, że wydanie karty kredytowej Mastercard OK! jest darmowe. Korzystanie z niej jest przy tym wygodne dzięki opcji dokonywania płatności zbliżeniowych za pomocą Apple Pay, Google Pay™, Garmin Pay, Fitbit Pay™, SwatchPAY! lub Xiaomi Pay. Bez względu zatem na to, jakie urządzenie przenośne się posiada i z jakiego oprogramowania korzysta, rozliczenie za zakup produktu lub usługi z kartą Mastercard OK! nie powinno sprawiać trudności.

Jak otrzymać Mulitivoucher na zakupy?

Promocja na Multivoucher obowiązuje od 1.07.2022 r. do odwołania. Nie jest zatem limitowana. Mimo tego warto się pospieszyć, by skorzystać z szerokich możliwości zrealizowania zakupów przy otrzymaniu dodatkowych środków już dziś. To bardzo ważne w sytuacji wysokiej inflacji, gdzie każdy wydatek przychodzi z większym trudem. Warunkiem skorzystania z premii od Alior Banku jest wykonanie w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy bezgotówkowych płatności kartą na kwotę minimum 600 złotych oraz minimum jednego logowania do Aplikacji Mobilnej (Alior Mobile). Odpowiednie działania należy podjąć, zaczynając od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy z bankiem. Każdy z klientów Alior Banku może skorzystać z tej promocji tylko jeden raz.

Po spełnieniu warunków banku nagroda premiowa jest przesyłana w formie kodu SMS, na podany w we wniosku kontaktowym numer telefonu komórkowego. Otrzymany kod jest wymienialny na dowolną kartę podarunkową z oferty www.multivoucher.pl.

To jednak nie wszystkie dodatkowe możliwości karty kredytowej Mastercard OK! od Alior Banku. Płacąc nią po zapisaniu się do Programu Mastercard Bezcenne® Chwile, możliwe jest zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody. Ten program dostępny jest w ramach bezpłatnej aplikacji Alior Mobile.

W jakich sklepach można wykorzystać voucher?

Otrzymany w ramach promocji Alior Banku zwrot za zakupy na kwotę 300 złotych można wykorzystać w ponad 100 sklepach różnych sieci. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie multivoucher.pl. Wśród najbardziej znanych sklepów, gdzie możliwe jest opłacenie zakupów towarów i usług przy użyciu vouchera od Alior Banku, znajdują się m.in.:

  • sklepy z biżuterią, jak np. Kruk, Apart;
  • sklepy z kategorii moda, jak np. Zalando, H&M, TK Maxx, Diverse;
  • drogerie Rossmann i Douglas;
  • jedzenie na dowóz, jak np. Pyszne.pl, Uber Eats;
  • sklepy dla graczy, jak np. Steam, Sony Playstation, Nintendo eShop.

Jeśli chodzi o inne znane sieci 300 złotych dostępnych w ramach promocji Alior Banku można wykorzystać także w sklepach Empik, Home&You, Smyk, IKEA czy nawet Allegro.pl.

Alior Bank pozwala zatem na użycie dodatkowych środków dostępnych w ramach promocji w dogodny sposób, bez względu na bieżące potrzeby.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Mastercard OK! wynosi 27,13%, całkowita kwota limitu kredytu (bez kredytowanych kosztów): 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4548,36 zł, oprocentowanie zmienne: 19%, całkowity koszt kredytu: 548,36 zł (w tym odsetki: 428,36 zł, miesięczna opłata za kartę: 10 zł, tj. 120 zł rocznie) przy założeniu, że posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 4000 zł w dniu zawarcia umowy i spłaca ją w 12 równych miesięcznych ratach w wysokości 379,04 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegóły na www.aliorbank.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: 300 złotych na start z kartą kredytową Alior Bank - Portal i.pl

Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński