Zamknij

Głos Koszaliński

30-latek z Koszalina posiadał w mieszkaniu narkotyki. Trafił do aresztu

Zarzuty posiadania zakazanych ustawą substancji usłyszał zatrzymany 30-latek. Kryminalni z koszalińskiej komendy w zajmowanych przez niego pomieszczeniach

KMP Koszalin

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/4] Następne

Zarzuty posiadania zakazanych ustawą substancji usłyszał zatrzymany 30-latek. Kryminalni z koszalińskiej komendy w zajmowanych przez niego pomieszczeniach zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Wobec mężczyzny zastosowany został tymczasowy areszt.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego koszalińskiej komendy ustalili, że 30-letni mężczyzna w mieszkaniu, które zajmuje może posiadać narkotyki. Gdy funkcjonariusze przeszukiwali pomieszczenia, do których miał on dostęp, w jednym z nich ujawnili susz roślinny. Po zbadaniu i zważeniu potwierdziło się, że jest to marihuana w ilości 40 gramów.

Kryminalni w trakcie dalszych czynności zabezpieczyli jeszcze ponad 50 gramów amfetaminy.

Posiadacz zakazanych ustawą substancji został zatrzymany w policyjnym areszcie, a należące do niego narkotyki zostały zabezpieczone.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i decyzją Sądu Rejonowego w Koszalinie został tymczasowo aresztowany.

Zobacz także Postęp prac na terenie budowy amfiteatru w Koszalinie. Remont trwa

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy