Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

40 nowych ofert pracy w Koszalinie. Sprawdź, kogo poszukują pracodawcy

OPRAC.:
Mariusz Rodziewicz
Jeśli szukasz pracy, bądź zastanawiasz się nad zmianą miejsca zatrudnienia to koniecznie sprawdź najnowsze oferty pracy w Koszalinie. Oto ogłoszenia, które w ostatnich dniach zamieścił Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie.

Kogo szukają obecnie pracodawcy z Koszalina i okolic? W ostatnich dniach pojawiło się wiele ogłoszeń dla nauczycieli różnych specjalizacji. Nie brakuje także ofert dla pomocy kuchennej, tapicera, szwaczki, analityka danych, magazyniera.

W naszej fotogalerii znajdziesz kilkadziesiąt ofert pracy, które Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie publikuje na portalu oferty.praca.gov.pl

W ofertach znajdziesz wszelkie najważniejsze szczegóły:

  • rodzaj stanowiska
  • miejsce pracy
  • wynagrodzenie brutto
  • rodzaj umowy
  • warunki

Oto przykładowe ogłoszenie:

WYCHOWAWCA

  • Miejsce pracy: Koszalin, zachodniopomorskie
  • Pracodawca: ZACHODNIOPOMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W SZCZECINIE
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zakres obowiązków: prowadzenie grupy wychowawczej oraz dokumentacji pedagogicznej
  • Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika, socjologia, psychologia, mile widziane doświadczenie pracy z młodzieżą, umiejętności organizacyjne, rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikatywność

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!