MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Absolutorium dla burmistrza Sianowa Macieja Berlickiego. Radni byli jednogłośni

Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska
Burmistrz Maciej Berlicki wielokrotnie podkreślał, że dla miasta i gminy Sianów ubiegły rok był stabilny i bezpieczny finansowo.
Burmistrz Maciej Berlicki wielokrotnie podkreślał, że dla miasta i gminy Sianów ubiegły rok był stabilny i bezpieczny finansowo. Radek Koleśnik
Na poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej w Sianowie radni udzielili burmistrzowi Maciejowi Berlickiemu absolutorium za wykonanie budżetu gminy za 2019 r.

Burmistrz Maciej Berlicki wielokrotnie podkreślał, że dla miasta i gminy Sianów ubiegły rok był stabilny i bezpieczny finansowo. Podobnie finanse samorządu ocenili radni Rady Miejskiej w Sianowie – w poniedziałek, 29 czerwca, jednogłośnie udzielili burmistrzowi wotum zaufania na podstawie raportu o stanie gminy za 2019 rok, zaakceptowali sprawozdanie z wykonania budżetu i udzielili absolutorium z tytułu jego wykonania.

- Cieszę się, że sianowski samorząd dzięki wspólnej pracy radnych, pracowników i członków organizacji pozarządowych i mieszkańców może się rozwijać i pracować w zgodzie. Bo choć poglądy możemy mieć różne, łączy nas dobro mieszkańców! – podsumował Maciej Berlicki.

Niespełna dwuhektarowa działka , która została wskazana przez samorząd jest otoczona przez tereny zielone, tylko od zachodu graniczy z wielorodzinną zabudową mieszkaniową.

168 mieszkań w siedmiu trzypiętrowych blokach. Projekt osied...

W Sianowie wręczono stypendia kulturalne i sportowe oraz jed...

Zobacz także Trasa rajdu Terenowa Integracja dla Choinki Sianów 2019 (archiwum)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński