Alarm 24

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!
  • Chciałbyś, by reporterzy podjęli jakiś temat? Masz ważną informację dotyczącą miasta lub regionu?
  • Masz pytanie do redakcji? Prześlij je za pomocą poniższego formularza! Zajmiemy się nim.
  • Twoja wiadomość natychmiast zostanie dostarczona do redakcji, a nasi dziennikarze zajmą się nią lub skontaktują się z Tobą, by potwierdzić lub dopytać o szczegóły.
  • Twój artykuł lub materiał, który powstał dzięki informacji od Ciebie, pojawi się na tej stronie.
  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Alarm 24 kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Jeśli chcesz poinformować nas o czymś mailem, pisz na adres: alarm@gk24.pl.

  Oświadczenia: Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
  1 3 4 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Sonda

  Niedziele wolne od handlu?

  Zobacz koniecznie