Aleksander Karbowiak z nieoficjalnym debiutem w Legii Warszawa

Aleksander Karbowiak wystąpił jesienią w czternastu meczach Bałtyckiej trzeciej ligi i strzelił jedną bramkę. Dawid Jaśkiewicz
Młody zawodnik występujący do tej pory w Gwardii Koszalin, Aleksander Karbowiak, ma za sobą nieoficjalny debiut w Legii Warszawa.

Utalentowanego skrzydłowego od gry w klubie ze stolicy dzieli jedynie oficjalne podpisanie kontraktu. Młody zawodnik przygotowuje się do rundy wiosennej wraz ze zespołem rezerw aktualnego Mistrza Polski. Podopieczni Jacka Magiery mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Trzecioligowcy ulegli drugoligowemu Zniczowi Pruszków 1:2. Aleksander Karbowiak pojawił się na murawie od pierwszej minuty i był to zarazem jego nieoficjalny debiut w warszawskim klubie.

Utalentowany zawodnik rozpoczął pojedynek na pozycji prawoskrzydłowego i od pierwszych minut przejawiał olbrzymią ochotę do gry. Znicz objął prowadzenie już w ósmej minucie, lecz niespełna dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Filip Karbowy. Młody gracz Gwardii również był bliski wpisania się na listę strzelców, jednak piłka po jego strzale wylądowała w bocznej siatce. Jeszcze przed przerwą błyskotliwy skrzydłowy został ostro sfaulowany przez Igora Biedrzyckiego, za co ten został ukarany czerwoną kartką.

Aleksander Karbowiak przebywał na boisku do siedemdziesiątej drugiej minuty. W jego miejsce na placu gry pojawił się Bartosz Skowron.