Alumex: aluminium i szkło w nowoczesnych wnętrzach - w domu, hotelu, również w firmie

Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska
Nowocześnie i z charakterem - oto jedna z kuchennych realizacji Alumexu. Więcej zobaczysz na profilu facebookowym firmy. Alumex czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
Nowocześnie i z charakterem - oto jedna z kuchennych realizacji Alumexu. Więcej zobaczysz na profilu facebookowym firmy. Alumex czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 Mat. firmy Alumex
Udostępnij:
Jeśli chcesz zmienić wnętrze domu, nadać mu nowoczesny, a jednocześnie bardzo indywidualny charakter, stawiasz na trwałość i jakość, zapoznaj się z ofertą koszalińskiego przedsiębiorstwa Alumex.

Firma powstała w 2007 roku, a od 6 lat ma siedzibę przy ul. Słowiańskiej 8H. - Specjalizujemy się w dwóch działach produkcji. Pierwszy związany jest z aluminium. Wykonujemy aluminiowe ramki, używane najczęściej do szaf, drzwi przesuwnych i drzwiczek w meblach - wyjaśnia Bartosz Bryłowski.

Ramki aluminiowe mają zastosowanie jako fronty w meblach kuchennych, pokojowych i biurowych, w szafach jako drzwi przesuwne, a także w recepcjach, biurach, galeriach handlowych oraz aptekach. Charakteryzuje je lekkość i nowoczesność oraz funkcjonalność i wytrzymałość.

Połączenie aluminium z dowolnymi kolorami frontów oraz wykorzystanie szkła dekoracyjnego, jako wypełnienia witryn, nadaje meblom niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd. Co ciekawe, aluminiowe fronty doskonale sprawdzają się, jako oprawy zarówno luster, jak również obrazów i fotografii.

Drugim, coraz prężniej rozwijającym się działem produkcji Alumexu, jest szkło. - Zajmujemy się produkcją i montażem luster, szkła dekoracyjnego, również z grafiką, szyb - na przykład w kabinach prysznicowych, czy w formie fartuchów kuchennych. Jest kilka typów szkła. Szkło Lacobel jest jednobarwne. Szkło laminowane może być dowolnie personalizowane. Klient na szkle może zażyczyć sobie na przykład zdjęcie, czy też grafikę na szkle - opisuje Bartosz Bryłowski.

Szkło Lacobel dostępne jest w wielu kolorach. Wyróżnia się odpornością na wysokie temperatury i promienie UV oraz łatwością w obróbce i montażu. Również w utrzymaniu, co ma duże znaczenie na przykład w kuchni - szklany fartuch kuchenny nad blatami, w przeciwieństwie do wykonanego z płytek, nie ma fug, więc łatwiej jest dbać o higienę.

Szklane drzwi, fronty mebli, blaty, nawet ściany czy wykończenia kominków, błyszczące i matowe, kolorowe, białe, transparentne, wzbogacone grafikami - projekty wnętrz ogranicza jedynie wyobraźnia klientów.

Klientami Alumexu są zarówno osoby prywatne, jak też stolarze, firmy branży dekoratorskiej, wnętrzarskiej oraz meblarskiej, hotele i ośrodki wczasowe. Tym samym w portfolio przedsiębiorstwa, obok projektów związanych z wyposażeniem domu, jednego pokoju czy kuchni, są potężne realizacje w kołobrzeskim Hotelu Seaside Park, czy w mieleńskich Dune B i C, gdzie łazienki zostały wykończone w lustrach, układanych m.in. w efektowne caro. Nie ma jednak znaczenia wielkość zlecenia - zamówienie może dotyczyć przesuwnych drzwi do szafy, ozdobionych zdjęciem pary młodej, bądź kilkudziesięciu łazienek hotelowych - za każdym razem klient jest traktowany tak samo, a jego zadowolenie jest priorytetem.

- Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wykwalifikowanej kadrze nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością i są w stanie zaspokoić oczekiwania naszych klientów - akcentuje pan Bartosz.

Bogate wzornictwo profili oraz duża kolorystyka wypełnień szkła meblowego stwarzają duże możliwości. Dopełnieniem oferty Alumexu są nowoczesne uchwyty krawędziowe i estetyczne nóżki meblowe, wykonane z aluminium. Swoim wyglądem nadają wnętrzom nowoczesności.

Radosław Fogiel o komisji śledczej ws. Pegasusa w Sejmie

Wideo

Dodaj ogłoszenie