Amatorzy lepsi od polityków

Reprezentacja Kołobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, składająca się z zawodników zespołu Euro-Gips, spotkała się na piłkarskiej murawie z drużyną Polityków i Samorządowców wzmocnioną zawodnikami grających w KALPN drużyn FC Karpiniuk i Tunex.

Wzmocnienia nie pomogły politykom, bo amatorzy wygrali 6:2. W pierwszej połowie mecz toczył się pod dyktando amatorów, którzy zdobyli 3 bramki (Paweł Kowalczyk, Patryk Sieniawski, Jacek Mojsiewicz) nie tracąc żadnej.

Także druga połowa rozpoczęła się od przewagi Euro-Gipsu, ale z biegiem czasu mecz się wyrównał. Padło w sumie 5 bramek. Dla zwycięzców dwie zdobył Krzysztof Dmitrzak, a jedną Sylwester Hały. Dla pokonanych Robert Małkiewicz i Grzegorz Krysa.

Po ostatnim gwizdku sędziego zespoły odebrały okazałe puchary z rąk wiceprezydenta Mirosława Tessikowskiego oraz prezesa Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Amatorskiej Piłki Nożnej Pawła Maciejewskiego.