Anwil Włocławek - AZS Koszalin 30:38. Relacja radiowa na żywo [zdjęcia, filmy]

Magdalena Berezka
Anwil Włocławek – AZS Koszalin
Anwil Włocławek – AZS Koszalin Magdalena Berezka
Po pierwszej części meczu AZS Koszalin prowadzi z Anwilem Włocławek 38:30. Zapraszamy na transmisję radiową z tego spotkania. Czy będący na fali akademicy sprostają rywalom, którzy również mają świetną passę?
Anwil Włocławek - AZS Koszalin

Agresywna obrona Akademików w pierwszej połowie spotkania z Anwilem Włocławek zaowocowała kilkunastoma stratami zawodników Anwilu, po których koszalinianie zdobyli wiele łatwych punktów. Dzięki temu nawet wyraźnie przegrana zbiórka nie przeszkodziła drużynie AZS Koszalin w zakończeniu pierwszych 20 minut meczu 38:30. Najskuteczniejszymi zawodnikami w naszej drużynie są Robert Skibniewski i Darrell Harris (obaj po 8 pkt.).