Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 79:65. Była szansa, ale mecz bez niespodzianki

Archiwum
Mimo usilnych starań koszykarzy Kotwicy Kołobrzeg nie było stać na niespodziankę z silniejszym Anwilem Włocławek. Archiwum
Kotwica Kołobrzeg po udanym początku spotkania z Anwilem Włocławek miała realne szanse na zwycięstwo w tym meczu. Koszykarze nie wytrzymali jednak presji i nie było miejsca na niespodziankę.

W pierwszej kwarcie zawodnicy Kotwicy prowadzili nawet 14:8. Anwil jednak dość szybko zniwelował straty. W drugiej kwarcie włocławianie wygrywali 21:18. Mecz się wyrównał.

Decydująca była jednak trzecia kwarta, którą Anwil wygrał 21:11. Od tej chwili drużyna z Włocławka panowała już nad tym, co się działo na parkiecie. Czwarta kwarta zakończyła się wynikiem 79:65, nie było więc niespodzianki.

Najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku wśród graczy Kotwicy był Sean Mosley, który rzucił 18 punktów.