AZS gromi Anwil (fotogaleria)

AZS od pierwszych minut zdecydowanie przeważał i ostatecznie rozgromił Anwil 95:65.
AZS Koszalin w wielkim stylu pokonal Anwil Wloclawek 95:65

AZS Koszalin - Anwil Włocławek

AZS wyszedł na ten mecz niezwykle skoncentrowany co od początku było widać po skutecznej grze w ataku, ale także mocnej defensywie. Z koli koszykarze Anwilu sprawiali wrażenie nieobecnych i szybko zostali skarceni przez drużynę gospodarzy. Po pierwszej połowie AZS wygrywał 14 punktami i później Anwil nie był już w stanie zniwelować strat.

Wreszcie przebudził się George Reese, który nie tylko zdobył 23 punkty, ale miał też 7 asyst i 6 zbiórek. Doskonale grał też Grzegorz Arabas, który trafił pięć z sześciu rzutów za trzy.