AZS Koszalin - Anwil Włocławek. Magazyn koszykarski [wideo]

Rafał Wolny
Dlaczego nie należy przeceniać niedzielnego zwycięstwa Akademików nad Anwilem - m.in. o tym. rozmawiamy z red. Cezarym Barańskim w naszym podsumowaniu. O scysję w drugiej kwarcie pytamy z kolei Kamila Łączyńskiego, a Ra'Shad James opowiada nam o swoich dunkach.

Po emocjonującym spotkaniu AZS Koszalin pokonał Anwil Włocławek 75:68. Choć mecz rozpoczął się od gorącego powitania trenera gości Igora Milicicia, na boisku uprzejmości już nie było, a kulminacją nerwowości obu drużyn była ostra scysja pomiędzy zawodnikami, do której doszło w drugiej kwarcie. Jej główny inicjator, Kamil Łączyński mówi nam czy żałuje, że puściły mu nerwy. Stara się także znaleźć przyczyny porażki. O tym co pozwoliło Akademikom zwyciężyć rozmawiamy z kolei z Ra'Shadem Jamesem. Efektownie grający Amerykanin zapewnia przy okazji, że zamierza dać zespołowi coś więcej poza widowiskowymi wsadami.

Jego postawę, a także przydatność do drużyny oceniamy wraz z Cezarym Barańskim, redaktorem naczelnym portalu azetes.pl. Ponadto zastanawiamy się co było kluczem do zwycięstwa i czy to koszalinianie zatrzymali lidera gości Davida Jelinka, czy ten "zatrzymał" się sam. Nasz gość zwraca uwagę nie tylko na systematyczną ewolucje zespołu, ale i samego Davida Dedka, ale podkreśla, że nie należy przeceniać zwycięstwa nad Anwilem. Dlaczego? Obejrzyjcie.

Tradycyjnie już nasz magazyn okraszony jest najciekawszymi i najważniejszymi akcjami spotkania. Jednocześnie przepraszamy za częściowe problemy z dźwiękiem.