AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 85 -79. Zapis relacji na żywo [wideo, zdjęcia]

plk.pl
Spotkanie AZS Koszalin z PGE Turów Zgorzelec zakończyło się wynikiem 85 -79. Zobacz zapis relacji na żywo.
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec

Mocny start PGE Turowa w tym spotkaniu nie oznaczał, że zgorzelczanie wygrają pierwszą kwartę. Goście zaczęli od prowadzenia 7:2 po pięciu punktach z rzędu Damiana Kuliga, ale już po chwili to AZS wygrywał dzięki akcji Łukasza Wiśniewskiego. Koszalinianie nie zwalniali tempa, a kłopoty z konstruowaniem akcji ofensywnych miała drużyna trenera Miodraga Rajkovicia. Pięć punktów Bartłomieja Wołoszyna dawało AZS prowadzenie 24:11 pod koniec pierwszej części gry. W drugiej kwarcie gospodarze potrafili wygrywać nawet szesnastoma punktami, ale PGE Turów nie zamierzał się poddawać. Ostatecznie gościom nie udało się doprowadzić do remisu, a faulowani gracze AZS skutecznie wykonywali rzuty wolne i cieszyli się z wygranej. Gracze trenera Rajkovicia popełnili w całym meczu aż 18 strat, natomiast AZS utrzymywał wysoką skuteczność w rzutach za trzy i to z pewnością pomogło w odniesieniu zwycięstwa.

AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec. Zobacz zapis relacji live!

Punkty:

AZS Koszalin: Łukasz Wiśniewski 22, Jeff Robinson 19, Robert Skibniewski 11, Darrell Harris 11, Bartłomiej Wołoszyn 7, Michael Kuebler 5, Sek Henry 4, Artur Mielczarek 4, Paweł Leończyk 2.

PGE Turów Zgorzelec: Aaron Cel 13, Michał Chyliński 12, Łukasz Wichniarz 12, David Jackson 10, Damian Kulig 9, Vukasin Aleksic 8, Djordje Micic 6, Ivan Opacak 5, Ivan Zigeranovic 4, Robert Lewandowski 0.