Badminton > Dni Sianowa z lotką

Z okazji Dni Sianowa rozegrany został Turniej Rodzinny w badmintonie.

W głównej kategorii - rodzinnej - zwyciężyli Marcin Grzywacz i Piotr Mezgier przed parami Arkadiusz Łodkowski/Mateusz Łodkowski i Paweł Lewandowski/Mateusz Lewandowski.

Turniej open wygrał Adam Korczyk, pokonując w finale po bardzo zaciętym boju Tomasza Wiorka 2:1 (21:18, 18:21, 21:12), a trzecie miejsce zajął Macin Grzywacz. W kategorii dzieci zwyciężył Patryk Jas przed Pawłem Lewandowskim, Mateuszem Łodkowskim, Mateuszem Sobczakiem i Norbertem Markowskim.

Zawody poprowadzili wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i kadrowiczka Dorota Grzejdak oraz utalentowany zawodnik młodego pokolenia Piotr Mezgier.