Bałtyk II Świeszyno - Koszalin - Lech Czaplinek 7:1 [ZDJĘCIA]

Bałtyk II Świeszyno\Koszalin (niebieskie stroje) wysoko pokonał Lech Czaplinek 7:1 Dawid Jaśkiewicz
Do olbrzymiej niespodzianki doszło w meczu Koszalińskiej Klasy Okręgowej pomiędzy Bałtykiem II Świeszyno\Koszalin a Lechem Czaplinek. Walczący o awans do czwartej ligi goście kończyli spotkanie w "dziewiątkę" i wyjechali z Koszalina z bagażem siedmiu bramek.

Rezultat meczu po podaniu Jakuba Janasika już w piątej minucie otworzył Dominik Saganowski. W 23. minucie w sytuacji sam na sam nie pomylił się Mateusz Gorgol. Kilka chwil później z powodu drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki boisko musiał opuścić defensor Lecha, Bartłomiej Woźniak.

Goście rozpoczęli drugą połowę od trafienia Adama Gawlika, jednak po kilkudziesięciu sekundach trzeciego gola dla Bałtyku II zdobył Patryk Jaworski. W 60. minucie czerwoną kartką ukarany został Michał Bany i zespół z Czaplinka kończył spotkanie w "dziewiątkę". Gospodarze skrzętnie wykorzystali grę w przewadze. Najpierw dwukrotnie bezpośrednio z rzutów wolnych piłkę do siatki posłał Dominik Saganowski. Kolejne trafienia dołożyli Piotr Sitarz i Kacper Sowa.

Bałtyk II Świeszyno\Koszalin - Lech Czaplinek 7:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Saganowski (5.), 2:0 Gorgol (23.), 2:1 Gawlik (47.), 3:1 Jaworski (50.), 4:1 Saganowski (62.), 5:1 Saganowski (68.), 6:1 Sitarz (76.), 7:1 Sowa (90.).

Bałtyk II: Ziniewicz (75. Abramczyk) - Prylewski, Kisiel, Pilipiec, Sowa, Łukawski, Pawłowski, Gorgol, Jaworski (67. Owoc), Janasik (67. Kolasiński), Saganowski (75. Sitarz).

Lech: Handel - Woźniak, M. Bany, Gawlik, Piotr Kibitlewski, Kowalski, Walkiewicz (70. Wiśniewski), Wawruniak, Resiak, Gałosz, Tomczak.