Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 5:3 [zdjęcia]

W meczu 20. kolejki Koszalińskiej Klasy Okręgowej, Bałtyk II Świeszyno/Koszalin pokonał Pogoń Połczyn Zdrój 5:3.

Tuż przed upływem dwudziestu minut gry gola dającego gospodarzom prowadzenie zdobył Krystian Sobstel. Defensor Bałtyku II znalazł się tuż przed bramkarzem gości i pewnie posłał futbolówkę do siatki. Kilka chwil później, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową piłkę do siatki posłał Kamil Halec i Pogoń doprowadziła do remisu. Jeszcze przed przerwą bramki dla gospodarzy strzelili Krzysztof Wańdzio i Wojciech Byszewski.

W 56. minucie czerwoną kartką ukarany został Robert Woszczyński i do końca spotkania goście zostali zmuszeni do gry w osłabieniu. Mimo to, cztery minuty później kontaktową bramkę po znakomitym strzale z rzutu wolnego zdobył Igor Walczak. Odpowiedź Bałtyku II była natychmiastowa. Po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Krystian Sobstel.

W 80. minucie ponownie do siatki trafił Walczak i goście postawili wszystko na jedną kartę. W doliczonym czasie gry po szybkiej kontrze rezultat spotkania ustalił Mieszko Łastowski.

Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 5:3 (3:1)