Bałtyk - Kadra U16 3:4 (0;1)

(wok)
Porażką 3:4 (0:1) zakończył się piątkowy towarzyski pojedynek zespołu juniorów młodszych Baltyku Koszalin z piłkarską reprezentacją Polski do lat 16.

Mecz rozegrano na euroboisku w Pobierowie. Grano 2x40 minut. Pierwsza połowa i początek drugiej należała do graczy reprezentacji. Kadrowicze swoją przewagę udokumentowali trafieniami Łukasza Bogusławskiego (Jagiellonia Białystok) i dwóch Marcina Stróżaka (Rapid Wiedeń). Wówczas jednak przebudzili się zawodnicy Bałtyku. Najpierw wprowadzony po przerwie Mateusz Opuchowicz, a następnie Damian Lenkiewicz i Rafał Niżnik trafili i był remis po 3. Decydującą bramkę kadrowicze strzelili w 71. minucie po tym jak bita z wolnego piłka trafiła na głowę Dawida Nawrockiego, a następnie w poprzeczkę. Przy dobitce zawodnika Cracovii bramkarz Bałtyku był już bezradny. - Jestem bardzo zadowolony z postawy i jakości gry naszych chłopaków - komplementował zespół Zenek Bednarek, prezes Bałtyku.
Bałtyk - Kadra U16 3:4 (0:1)
0:1 Łukasz Bogusławski (16.), 0:2 i 0:3 Marcin Stróżak (46. i 49.), 1:3 Mateusz Opuchowicz (54.), 2:3 Damian Lenkiewicz (59.), 3:3 Rafał Niżnik (64.), 3:4 Dawid Nawrocki (71.).
Skład:
Bałtyk: Pawłowski - Biergiel, Zaworski, Włodarczyk, Ponurko, Kotwica, Kazimierowicz, Lenkiewicz, Lewandowski, Rząsa, Mazurkiewicz. Na zmiany wchodzili m.in. Opuchowicz i Niżnik.