Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie 1:0 [zdjęcia]

Od wygranej 1:0 nad drugim zespołem IV ligi, Astrą Ustronie Morskie, rozpoczęli gry kontrolne piłkarze Bałtyku Koszalin.
Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie 1:0 (sparing)

Na koszalińskim euroboisku jedyną bramkę zdobył Kordian Rudziński już w 1. minucie z rzutu karnego. Mimo okazji z obydwu stron wynik nie uległ zmianie.

W zespole wystąpił Brazylijczyk Uelder Barbosa, który jesienią był zawodnikiem Gwardii Koszalin.

Astra przetestowała w Koszalinie dwóch bramkarzy. Do przerwy bronił Jakub Ludewicz (Polonia Jastrowie), a po zmianie stron Maksymilian Łazarewicz z Bałtyku. Dotychczasowy golkiper, Kamil Twarzyński, został trenerem Regi Trzebiatów.

W zespole gości zabrakło też wypożyczonego z Bałtyku Artura Próchnickiego, który pojechał na testy do pierwszoligowego ROW Rybnik.

Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie 1:0 (1:0)
Gol: Rudziński (z karnego).

Bałtyk: Wójcik - Barnik (Matejek), Rudziński, Miklasiński (Czenko), Szymala (Maciąg), Duszkiewicz, Florkiewicz (Chmielewski), Rząsa (Łysiak), Ł. Wiśniewski (Szymala), Barbosa (Czapłygin), Chyła (K. Wiśniewski).

Astra: Ludewicz - Gontek, Krauze, Muzyczuk, Łaski, Pazdur, Roszak, Jarecki, Ndao, Mikołajczyk, Duńczak. Na zmiany: Łazarewicz (bramkarz), Pieróg, Kułakowski, zawodnik testowany.