Bałtyk Koszalin rozbił GKS Manowo 6:0 [ZDJĘCIA]

Bałtyk Koszalin rozbił GKS Manowo 6:0
Bałtyk Koszalin rozbił GKS Manowo 6:0 Jacek Wójcik
Czwartoligowy Bałtyk Koszalin strzelił sześć goli w meczu sparingowym z GKS Manowo.

Do przerwy trzeci zespół IV ligi zachodniopomorskiej - po rundzie jesiennej rozgrywek - prowadził z liderem grupy 3. klasy okręgowej tylko 1:0. Autorem gola był Michał Czenko.

Worek z golami rozwiązał się po zamianie stron. Kolejne trafienia na koszalińskim euroboisku zapisali na swoje konto Radosław Mikołajczak, Maciej Kazimierowicz, Alan Krauze , Dominik Pawłowski i Jakub Forczmański. W ostatniej minucie meczu szansę na swoje drugie trafienie miał Kazimierowicz jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla Bałtyku.