Bałtyk Koszalin zremisował z rezerwami Pogoni Szczecin [ZDJĘCIA]

Bałtyk Koszalin zremisował na swoim terenie z Pogonią II Szczecin.
Bałtyk Koszalin zremisował na swoim terenie z Pogonią II Szczecin. Jacek Wójcik
W ostatnim w tym roku meczu na swoim boisku, Bałtyk Koszalin zremisował z Pogonią II Szczecin 2:2 (1:2).

Do przerwy w meczu rozgrywanym na koszalińskim euroboisku prowadzili goście 2:1. Pierwszego gola zdobyli po rzucie wolnym, a drugiego w samej końcówce po fatalnym błędzie koszalińskiego bramkarza. Kilka minut wcześniej do remisu doprowadził Sebastian Ginter.

Po zmianie stron nadal przeważali goście ze Szczecina, ale nie stwarzali wielu groźnych okazji pod bramką Bałtyku. W 88. minucie do akcji ofensywnej podłączył się stoper Bałtyku Michał Czenko i po podaniu Jana Króla, znakomitym uderzeniem doprowadził do remisu.

Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 2:2 (1:2)
0:1 Grzelka (33.), 1:1 Ginter (42.), 1:2 Starzyński (45+2), 2:2 Czenko (88.).
żk. Kąkol, Rak.
Bałtyk: Szymański - Czenko, Jasitczak, Waleński, Forczmański (46. Kąkol), Szaflarski (67. Sobstyl-Jałoszyński), Bedliński, Pawłowski (57. Masny), Rak (80. Król), Łysiak, Ginter (80. Martyn).