Bałtyk Koszalin zremisował z Vinetą Wolin [ZDJĘCIA]

Kolejny mecz sparingowy za czwartoligowym Bałtykiem Koszalin. Na euroboisku przy ul. Andersa gościł Vinetę Wolin.

Spotkanie z trzecioligowcem toczyło się w dobrym tempie i stało na niezłym poziomie, pomimo tego, że zadania zawodnikom nie ułatwiał silny wiatr. Goście objęli prowadzenie w 11. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Koniuszy. Jednobramkowe prowadzenie gości utrzymało się do przerwy.

Na początku drugiej połowy w słupek trafił Dominik Pawłowski. Zawodnik Bałtyku poprawił się w 60. minucie. Po zagraniu z autu, strzałem głową doprowadził do wyrównania.

Wynik 1:1 utrzymał się do końca, chociaż nie brakowało okazji do jego zmiany. M.in. w słupek trafił napastnik Bałtyku, Adrian Cybula. Gospodarze byli też blisko szczęścia po jednym z rzutów rożnych, a w końcówce groźnie na bramkę uderzył Jakub Forczmański. Vineta miała swoją okazję z rzutu wolnego, tuż zza szesnastki. Groźnie też było po minimalnie niecelnej główce Radosława Cyburta.