Beniaminek za słaby. II liga mężczyzn Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy 28:26 (15:12)

W 7. kolejce rozgrywek koszalińscy szczypiorniści wygrali z beniaminkiem z Kartuz. Nim jednak mecz się rozpoczął, minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego niedawno Mariusza Wnuka, wieloletniego trenera Gwardii. sxc.hu

- Jeszcze pierwsza połowa wyglądała jako tako - mówił Piotr Stasiuk, trener Gwardii . - Potem jednak zaczęły wkradać się niepotrzebne błędy. Na treningach wszystko wygląda dobrze, ale na meczach wkrada się stres i musimy się męczyć z rywalem. Tracimy koncentrację, mamy niepotrzebne przestoje i faule. Na szczęście udało się dowieźć zwycięstwo do końca - podsumował.

Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy 28:26 (15:12)
Gwardia: Bugaj, Gryzio, Popławski - Ludian 3, Felsztigier 4, Brzeziński 1, Tołłoczko 4, Czerwiński 3, Czaplicki, Prudzienica 4, Goerig 5, Radosz 3, Jakutowicz 1, Nowicki, M. Kamiński.