Bezradni u siebie rozdawali prezenty. Sokół Karlino przegrywa z Gryfem Kamień Pomorski

W 33. kolejce rozgrywek Sokół nie rady na własnym terenie Gryfowi z Kamienia Pomorskiego. Podopieczni trenera Mirosława Skórki nie radzą sobie u siebie, przegrywając po raz piąty w tym sezonie.

Prawdziwy popis dał tego dnia Kamil Bogusz, zdobywca czterech goli. Po jego trafieniach gospodarze już po 13. minutach przegrywali 0:2. Ostatecznie stracili aż sześć bramek, strzelając ledwie trzy.

Jeszcze przy stanie 1:3 i golu Jakuba Forczmańskiego w Sokole wierzyli, że uda się wyciągnąć korzystny rezultat.

Nic z tego. Kolejne fatalne, proste błędy w defensywie sprawiły, że goście bezwzględnie wypunktowali miejscowych. Dwa trafienia Adriana Rutkowskiego po przerwie (w tym jedno z rzutu karnego) niewiele zmieniły w obrazie gry.

Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 3:6 (1:4)
Bramki: 0:1 i 0:2 Bogusz (9. i 13.), 0:3 Kacperek (24.), 1:3 Forczmański (27.), 1:4 Bugusz (29.), 2:4 Rutkowski (80.), 2:5 Bogusz (82.), 2:6 Wróbel (86.), 3:6 Rutkowski (90. karny).
Sokół: Gemborys - Kowalczyk, K. Tomczyk (46. J. Tomczyk), Sobczak, Więckowski, Becmer (46. Kotarba), Forczmański, Klimkowski (46. Kornaga), Sowa (60. Niedbalski), Gozdal, Rutkowski.

IV liga: Sokół Karlino - Morzycko Moryń 1:1 [ZDJĘCIA, WIDEO]