Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
256 osób ukończyło tegoroczny Bieg Trzech Króli. Impreza...

Bieg Trzech Króli w Koszalinie. 256 osób na trasie [ZDJĘCIA]

256 osób ukończyło tegoroczny Bieg Trzech Króli. Impreza zorganizowana w Jamnie była drugą odsłoną Jamneńskiego Touru Biegowego. Do pokonania był dystans 5 kilometrów ze startem i metą przy Izbie Jamneńskiej.

Spośród ćwierć tysiąca biegaczy najlepszą dyspozycję zaprezentował Patryk Jakubek z Bytowa, który zwyciężył w czasie 17 minut i 30 sekund. W najlepszej trójce byli także Michał Zieman (Bytów, 17.38) i Łukasz Hubert (TKKF Koszalin, 17.45).

Klasyfikację kobiet wygrała Martyna Iwanejko (Pobłocie Małe) w czasie 19.16 min. Jako kolejne finiszowały Hanna Skrobanek (MKP Szczecinek, 20.29) i Agnieszka Konkel (Koszalin, 20.41). Sklasyfikowano 104 kobiety.

Jamneński Tour Biegowy zakończy się 9 lutego Biegiem Walentynkowym na tej samej trasie.

„17-latek miał tak zniszczone płuca, że musiał mieć transplantację”. To już plaga!

NOWE

DOZ Maraton Łódź. Ford za zwycięstwo i rekord Polski, walka o tytuł mistrza i minimum

NOWE

Polecamy

Polskie osady wciąż w grze o igrzyska. Trwają mistrzostwa Europy, niebawem finały

Przed nami mecz Iga Świątek - Xiyu Wang w Madrycie. Gdzie i o której obejrzeć?

Czy Formule 1 potrzebna jest zmiana systemu punktowania?