Biegowe powitanie roku w Białogardzie [zdjęcia]

Bieg główny rozegrano na dystansie 5 km.
Bieg główny rozegrano na dystansie 5 km. Jacek Wójcik
4. Bieg Sylwestrowo-Noworoczny w Białogardzie zgromadził na starcie łącznie 117 osób.

Bieg główny rozegrano na dystansie 5 km. Dwa pierwsze miejsca zajęli zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego Iskra Białogard, Mateusz Witkowski i Daniel Kamiński. Podium uzupełnił Mateusz Wojtkiewicz z Białogardu.

W najlepszej trójce pań znalazły się Aleksandra Owczarz (Białogard), Małgorzata Krzewińska (4 Run TKKF Koszalin) i Monika Niewińska-Sęk (Białogard).

W poprzedzającym główny, biegu młodzieżowym na 1 km zwyciężył Dawid Galasiński (Gimnazjum Tychowo) przed wychowankami Iskry, Dominikiem Szubartowskim i Anastazją Kanią.

Po biegu głównym na trasę wyruszyli kijkarze. Zmagania nordic walking wygrał Ludwik Świderek (Białogard) przed Krzysztofem Ciesielskim (Gniezno) i Juliuszem Glajerem (OTKKF Bicykl Bobolice).