Bolesna porażka. Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin 4:1

Wysokiej porażki doznali w Legionowie piłkarze Gwardii Koszalin.

W bardzo ważnym w perspektywie walki o utrzymanie pojedynku, gwardziści ulegli miejscowej Legionovii 1:4. Spotkanie rozpoczęło się jednak po myśli drużyny z Koszalina, która objęła prowadzenie po golu Roberta Ziętarskiego, który wykorzystał dośrodkowanie Kamila Poźniaka.

Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym gości doszło do sporego zamieszania, a piłkę do siatki skierował Bartosz Waleńcik.

Po przerwie słoweński szkoleniowiec Legionovii - Robert Pevnik, zdecydował się na potrójną zmianę i miejscowi podkręcili tempo. W 71. minucie gwardziści ponownie dali się zaskoczyć po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a do siatki trafił Mario Vasilj. Po chwili ten sam zawodnik wykorzystał błąd przy wybiciu futbolówki Adriana Hartleba i było już w zasadzie po meczu.

W doliczonym czasie gry rezultat ustalił Olaf Martynek, który najlepiej odnalazł się po kolejnym zamieszaniu w polu karnym gości.