0 1 połowa

0 2 połowa

1 dogrywka 1 połowap.

7 karne

• Wielki pech gospodarzy, wielkie szczęście gości. Żegnamy się z Bytowem, zerkamy na stadion w Katowicach, gdzie Resovia pozna rywala w finale baraży.

• Koniec serii rzutów karnych, bohaterem Zapytowski!

• NIE MA GOLA! Zapytowski obronił próbę Kwiatkowskiego! RESOVIA W FINALE BARAŻY o 1 LIGĘ!

• Twardowski również trafia z karnego! Gostomski teraz rzucił się w lewo, a piłka jak na złość poszła w prawo!

• Ruuutkowski! Bardzo szybko, bardzo pewnie. Remis!

• UWAGA! Feret niezwykle lekko i trafia! W lewy róg, Gostomski cały czas rzuca się w prawy.

• Giel i remis! Uderzył w okienko. Piękny strzał.

• Adamski trafia z karnego! 5:4 dla Resovii!

• Świetnie odpowiada Feruga! Piłka przy lewym słupku. Zapytowski wyczuł, ale nie dogonił. No to dalej remis!

• GOOOOOOOOOL! Trafia Resovia! Płatek.

• ALE CYRK! Ameyaw znowu wybiera ten róg i znowu przegrywa z Zapytowskim! Zatem mamy remis.

• Zapytowski za szybko wyszedł z bramki. Dostaje kartkę.

• Ameyaw... MYLI SIĘ! Mamy jednak powtórkę...

• GOL! Resovia wyrównuje! Dziubiński!

• Goooooooool! Zawistowski! Bytovia prowadzi 3:2! Strzał w prawy róg, bramkarz rzucił się w lewy.

• Radulj myli się! Poślizgnął się, nie trafił w ogóle w bramkę!

• Do piłki podchodzi Deleu.... GOL! Bytovia na 2:2. Strzał w sam środek.

• Uwaga... Zalepa strzela i... 2:1 dla Resovii! Uderzył w lewy róg.

• Czubak kontra Zapytowski... jest gol! 1:1! Strzał w prawy róg.

• Kubowicz w lewo, Gostomski w prawo. 1:0 dla Resovii!

• Zaczynamy rzuty karne!

• Jeszcze trzy podania Ferugi w pole bramkowe, ale bez powodzenia. Ostatni gwizdek, więc czekają nas rzuty karne! Szykuje się widowisko, ponieważ obaj bramkarze dają dzisiaj radę.

• NIE MA GOLA DLA RESOVII, choć była świetna sytuacja! Feruga stracił przed szesnastką, co mógł wykorzystać Feret. Uderzył jednak w Gostomskiego - z bliskiej odległości. Zmarnowana tzw. piłka meczowa!

• Adamski pada w szesnastce, ale sam nie domaga się jedenastki. Taka decyzja zresztą nie zapada.

• Bytovia odzyskała wigor. Jest w "gazie", może skończyć ten mecz przed konkursem rzutów karnych.

• Ameyaw! Piękny strzał z powietrza, ale obok bramki! Zapytowski odprowadził piłkę wzrokiem.

• Rutkowski dostał kartkę.

• - Bytovia, Bytovia, Bytovia! - krzyczy publiczność.

• Adamski wjechał w pole karne, ale dograł niecelnie. Ciekawa końcówka!

• Piękny gol! Piłka nad murem, przy prawym słupku. A więc remis i mecz zaczyna się od nowa! Szał radości na trybunach.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! FERUGA Z WOLNEGO!

• To gramy dalej. Od środka zaczyna Resovia. Ostatni kwadrans baraży czy jednak Bytovia odrobi straty i doprowadzi do konkursu rzutów karnych?

• Koniec pierwszej połowy dogrywki. Resovia ma to, co chciała. Bytovia kończy w dziesiątkę i musi gonić wynik.

• Płatek wystawił koledze, ale strzał fatalny. Uderzał Feret.

• Feret za Krykuna.

• Feruga symulował. Nie ma wolnego, jest kartka.

• POPRZECZKA po kontrze Resovii! Ależ blisko zamknięcia tego meczu.

• Boisko opuścił też Lech. Za niego Rutkowski.

• Zszedł Liberacki, wszedł Feruga.

• NIE MA BRAMKI WYRÓWNUJĄCEJ! Znakomita okazja Piekarskiego. Piłka chyba otarła się o słupek.

• Dziubiński w miejsce Hebla.

• Radulj w prawo, bardzo precyzyjnie. Gostomski wyczuł, ale nie zdążył dogonić piłki. Tymczasem boisko opuścił Hebel.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RADULJ!

• Karny ewidentny. Memić przesadził. Sfaulowany został Twardowski.

• RZUT KARNY DLA RESOVII! Memić sfaulował rywala. Wylatuje z boiska z czerwoną kartką!

• Groźnie! Zapytowski wypuścił piłkę z rąk. Faulu nie było, gola też nie. Strzał przeszedł nad bramką.

• Jęk zawodu. Giel uderzył obok. Został jeszcze zablokowany, więc mamy rzut rożny.

• Gramy dalej. Od środka Bytovia!

• Koniec regulaminowego czasu. Zatem pora na dogrywkę! Chwila przerwy i wracamy do gry.

• Kwiatowski leży na boisku. Wymaga pomocy medycznej. Zresztą Hebel także.

• Udane piąstkowanie Zapytowskiego. Dośrodkował ponownie Zawistowski.

• Jeszcze co najmniej pięć minut potrwa to spotkanie. Tyle doliczył sędzia.

• Czubak głową po dośrodkowaniu Zawistowskiego - obok bramki.

• Kubowicz dość niepewnie interweniował. Potem źle zachował się Piekarski, ale też bez konsekwencji.

• Zostało kilka minut do końca regulaminowego czasu. Bytovia w natarciu. Sięga już po proste środki, czyli wrzutki.

• Akcja Resovii zakończona strzałem (niezłym) i kiepską dobitką (w trybuny?).

• Kantor z kartką za faul.

• Zalepa nie pozwolił Czubakowi na drybling. Dobra interwencja przed polem karnym.

• Kwiatkowski w miejsce Bielawskiego.

• Twardowski otrzymał żółtą kartkę.

• Został kwadrans. Jeżeli wynik się utrzyma to dojdzie do dogrywki.

• Brakuje dokładności. Resovia źle rozegrała rzut wolny. Zalepa nie dał rady sięgnąć piłki, więc wznawia z piątego metra Gostomski.

• Trwa walka o środek pola.

• Czubak wzięty "w kleszcze". Trzech go blokowało. Oddał strzał, ale za słaby.

• Czubak! Mocny strzał, ale piłka przechodzi obok prawego słupka.

• Strzał Ameyawa zablokowany. Pomocnik z Widzewa uderzał z dystansu.

• Jakiś problem zdrowotny Gostomskiego. Przerwa w grze.

• GOSTOMSKI! Znakomita interwencja na linii. Przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Zalepy!

• Radulj dośrodkował w pole karne. Teraz zamiast wolnego będzie korner dla Resovii. Wzmaga się doping.

• Liberacki z żółtą kartką.

• I wreszcie Kantor w miejsce kontuzjowanego zawodnika.

• Twardowski w miejsce Antkowiaka.

• Geniec faulowany. Nie podnosi się. To chyba koniec meczu dla tego obrońcy.

• Druga połowa rozpoczęła się.

• Koniec pierwszej połowy! Sporo się dzieje. Bytovia zmarnowała jedenastkę i dwie dogodne sytuacje, z kolei Resovia nie otrzymał karnego, choć powinna. Wracamy za kwadrans.

• Kartka dla Memicia. Dwie minuty doliczone.

• NIE MA GOLA! Fatalny strzał Bielawskiego. Zapytowski obronił, a Giel nie dobił.

• RZUT KARNY DLA BYTOVII! Ameyaw faulowany przez Kubowicza.

• Jak blisko gola dla Bytovii! Giel zatańczył z piłką na lewym boku, w końcu oddał strzał podobny co Ameyaw (po długim słupku) i też nie trafił do siatki. Zabrakło bardzo niewiele.

• Gostomski bez problemu złapał piłkę po strzale. W drugiej szesnastce fauluje Czubak.

• Nerwowo w szesnastce Bytovii. Zalepa upadł, nie podnosi się, sugeruje, że został sfaulowany i jego drużynie należy się karny. Takiej decyzji jednak nie ma.

• Wciąż bez kartki w meczu. Lech przed chwilą brzydko potraktował rywala.

• Brawa od kibiców. Lech kończył akcję strzałem, lecz niecelnym. Wrzucał Ameyaw.

• Znów przeciągnięte dośrodkowanie ze strony Resovii.

• Przeszło pół godziny za nami. Wynik bez zmian. Natomiast optyczną przewagę posiada Bytovia.

• Antkowiak na pozycji spalonej.

• Świetne wślizgiem Kubowicz! Przerwał podanie na wolne pole od Zawistowskiego do Czubaka.

• Po krótkim rozegraniu wolnego Zawistowski dośrodkował w pole karne. Tam piłki nie opanował Czubak.

• Krykun blokowany na lewym boku. Z autu wznowił Deleu.

• Najlepsza akcja Bytovii! Ameyaw uderza z lewej nogi po długim słupku, ale niecelnie! Powinien był to skończyć golem. Wcześniej w tej akcji dobre zgranie Czubaka.

• Ameyaw niecelnie głową. Pomylił się o trzy-cztery metry.

• Gostomski z pretensjami do Antkowiaka. Interweniował sędzia.

• Ponownie w szesnastce górą Zapytowski. Złapał "zawieszoną" piłkę.

• Zapytowski łapie futbolówkę po strzale.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Bytovii. Gostomski na posterunku. Łapie piłkę i szybko wznawia grę. Resovia jednak ją odzyskała.

• Z dystansu Liberacki. Kopnął mocno - nad poprzeczką. Brakowało całkiem sporo.

• Bytovia szuka okazji na prawym skrzydle. Wysoko gra Deleu.

• Kolejna akcja przyjezdnych. Podanie w pole karne jednak za mocne.

• Piłka w siatce, ale nie ma bramki dla Resovii! Zdaje się, że Kubowicz był na ofsajdzie. Zgrywał mu głową Zalepa.

• - Tylko zwycięstwo, Bytovio tylko zwycięstwo! - skanduje publiczność. Trwa doping na dwie strony.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Gramy!

• W okolicy pada, w Bytowie jeszcze nie. Bytovia na czarno, Resovia na biało z czerwonymi pasami.

• Jest parno, gra toczy się o wysoką stawkę, więc nie spodziewamy się szaleńczego tempa i wymiany akcja za akcję. Za chwilę pierwszy gwizdek Pawła Malca.

• Bilans Bytovii u siebie to 10 zwycięstw, 5 remisów, 2 porażki. Problemy miała u niej także Cracovia. W Pucharze Polski awansowała dopiero po dogrywce (3:2).

• W Bytowie pochmurno. Wszystkie bilety na baraż zostały wyprzedane.

• Mecze bezpośrednie pod dyktando Bytovii: wygrała 1:0 i zremisowała 1:1.

• Dla Resovii to drugi sezon z rzędu w 2 lidze. W zeszłym sezonie zajęła dziesiąte miejsce, w obecnym była piąta. To miejsce zagwarantowało jej baraź o 1 ligę.

• Bytovia to oczywiście spadkowicz z 1 ligi. Trener został, jest kilku znanych zawodników z boisk 1 ligi, a nawet ekstraklasy - Deleu, Gostomski, Zawistowski. Pod względem liczby goli świetnie radzi sobie Czubak.

• Dziś jedna z tych drużyn przedłuży swoje szanse na awans do 1 ligi, a druga dowie się o pozostaniu w 2 lidze. Zaczynamy baraże od meczów półfinałowych! Dziś w Bytowie grają sąsiedzi z tabeli.