Centralna Liga Juniorów. Bałtyk Koszalin - Falubaz Zielona Góra 3:1 [wideo]

Juniorzy starsi Bałtyku Koszalin (niebiesko-białe stroje) pokonali swoich rówieśników z Falubaza Zielona Góra 3:1 Dawid Jaśkiewicz
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Bałtyk Koszalin pokonał na swoim boisku Falubaz Zielona Góra 3:1.

Gospodarze objęli prowadzenie po piętnastu minutach gry. Precyzyjne dośrodkowanie Filipa Tylczyńskiego na gola zamienił Wiktor Naworski. Jeszcze przed przerwą goście zdołali doprowadzić do remisu.

Po zmianie stron podopieczni Mariusza Lenartowicza wyraźnie podkręcili tempo. Sporo ożywienia do gry w Bałtyku wniósł wprowadzony po przerwie, Adrian Kwiatkowski. Właśnie ten zawodnik wyprowadził swoją drużynę na ponowne prowadzenie. Pięć minut później po strzale w kierunku bliższego rogu bramki piłkę do siatki posłał Michał Lampa.

Bałtyk Koszalin - Falubaz Zielona Góra 3:1 (1:1)