1 1 połowa

GKS Tychy

1

0 1 połowa

• Koniec spotkania. Chojniczanka zremisowała z GKS 1:1. To nie było zbyt porywające widowisko...

• Sędzia z Białegostoku doliczył w sumie trzy minuty. Jedna już za nami.

• Kartkę otrzymał Wolski. Trwa doliczony czas gry.

• I koniec roszad. Debiutujący Żukowski zmienił Drozdowicza.

• I jeszcze Zawistowski za Paprzyckiego.

• W miejsce Piątkowskiego (jeden niecelny strzał) wszedł Kasprzyk.

• Pozostał najwyżej kwadrans. Kibice wierzą w decydującą bramkę dla Chojniczanki. Na razie nic na nią jednak nie wskazuje.

• Tarasiewicz zmienia dalej. Za Stebleckiego pojawił się Moneta.

• Rajch zmienił Wachowiaka. To pierwsza roszada w drużynie gospodarzy.

• Seria niecelnych strzałów ze strony gości.

• Na boisku nie ma już Kacpra Piątka. Zmienił go Aleksander Biegański.

• Kartkę dostał Szeliga.

• Wstrzelić nie potrafi się Papikjan. Ormian trzeci raz obok bramki.

• GKS bił piąty lub szósty rzut rożny. Tym razem nie stworzył zagrożenia.

• Ostatnie minuty pod dyktando gospodarzy. Po żadnym ze strzałów, a próbowali i Michalski, i Papikjan, piłka jednak nie zatrzepotała w siatce. Za chwilę zmiany.

• Do notesu arbitra trafił Paprzycki. Żółta kartka.

• Spotkanie nabrało rumieńców. Chojniczanka po wstrząsie w pierwszej minucie wróciła do gry. Zapowiada się dobra końcówka.

• Tyszanie zmierzają po drugą bramkę. Ewidentnie nabrali wiatru w żagle. A na trybunach pierwsze oznaki irytacji...

• Wszystko zaczęło się od kornera. Po nim do piłki doszedł Kristo, który uderzyl nie do obrony.

• Do siatki trafił były gracz Widzewa Łódź, Kristo. To jego drugie trafienie w nowych barwach.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W Chojnicach mamy remis. 1:1!

• Od razu pierwszy strzał przyniósł gościom rzut rożny.

• Druga polowa rozpoczęła się. Od środka przyjezdni.

• Koniec pierwszej odsłony. Przy Mickiewicza umiarkowany optymizm. Chojniczanka prowadzi 1:0 po skutecznej główce Wolskiego.

• Do pierwszej połowy doliczone zostały dwie minuty.

• Kolejna niecelna próba ze strony gospodarzy. Kopnął Drozdowicz.

• Kolejna kartka w meczu. Ukarany Steblecki.

• Chojniczanka szuka okazji na podwyższenie. Mocno uderzył Papikjan, ale obok.

• Na listę strzelców wpisał się Wolski, Bartosz Wolski. To drugi gol byłego zawodnika Bytovii Bytów.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! I jest gol dla CHOJNICZANKI!

• Pół godziny bicia w mur - tak można skomentować ofensywną grę Chojniczanki. Nie wyszło ani z gry, ani ze stałych fragmentów (zablokowany strzał Wolskiego).

• W Chojniczance ukarany został z kolei Sylwestrzak.

• Po stronie gości ukarany został Sołowiej.

• Posypały się kartki... W przeciągu dosłownie sekund sędzia dwa razy sięgnął po "żółtko".

• W strzałach na razie mizeria: 0-3. Tylko jeden strzał gości okazał się celnym.

• Gospodarze mają kłopot pod polem karnym. Ostatnia z ich akcji zakończyła się odgwizdaniem przewinienia.

• Pierwszy celny strzał ze strony gości. Broni Janukiewicz.

• Nie ma VAR-u, a jest kontrowersja. Goście domagali się rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

• GKS Tychy dotąd bez okazji. Ciężko jest mu przedostać się na połowę rywala.

• Spotkanie na razie nie może się rozkręcić. Akcje są rwane.

• Konkretnie to na ofsajdzie znalazł się Mikołajczak. Jego strzał i tak był zresztą niecelny (czyt. w poprzeczkę).

• Chojniczanka atakuje. Asystent arbitra dopatrzył się jednak pozycji spalonej u jednego z zawodników.

• Trwa walka o środek pola. Sędzia już dwukrotnie przerwał akcje, dopatrując się fauli.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zatem gramy!

• Od środka rozpoczęła Chojniczanka.

• Różnica w tabeli wynosi tylko dwa punkty - na korzyść przyjezdnych.

• W składzie Chojniczanki brakuje Obrocnika (pauzuje za kartki). Na ławce rozpoczyna za to Żukowski, którego pozyskano z Lechii Gdańsk.

• Ławka GKS Tychy: Odyjewski, A. Biegański, J. Biegański, Kallaste, Kasprzyk, Moneta, Szumilas.

• Ławka Chojniczanki: Witan, Podgórski, Bartosiak, Conejo, Trochim, Rajch, Kuzimski, Zawistowski, Żukowski.

• Chojniczanka jest świeżo po dwóch domowych porażkach: z Puszczą (0:1) i Miedzią (0:3). GKS z kolei wygrał wysoko z Chrobrym (5:1) i nieznacznie z Zagłębiem (2:1).

• Pozostał kwadrans do rozpoczęcia... piątego meczu w Chojnicach. To nie żart, Chojniczanka rzeczywiście w siódmej kolejce po raz piąty wystąpi przed własną publicznością (z uwagi na zaplanowane prace, które odbędą się w przyszłym roku).