Cios za cios w Goleniowie. Remis Iny z Gryfem

17. kolejce rozgrywek IV ligi Gryf podzielił się na wyjeździe punktami z Iną.

Gospodarze otworzyli wynik już w 12. minucie, kiedy to arbiter dopatrzył się faulu w polu karnym Gryfa. Jedenastkę wykorzystał Rafał Makarewicz. Z minuty na minutę goście zaczęli dochodzić do głosu. W 30. minucie sędzia odgwizdał rzut karny za faul na Krystianie Muralu, a szansy nie zmarnował Konrad Romańczyk.

Po zmianie stron polanowianie poszli za ciosem i trójkową akcję Mateusz Czaja-Romańczyk-Rafał Załoga wykorzystał ten ostatni. Radość gości trwała krótko, bo kilka minut później gospodarze wyrównali po zamieszaniu podbramkowym. To znów nie zraziło podopiecznych Macieja Mikulskiego, bo ci ponownie objęli prowadzenie. Czaja uciekł skrzydłem, podał do Artura Frysia, który odegrał do Pawła Wilusza, a ten nie miał problemów z trafieniem do siatki. Ostatnie słowo należało do Iny, która gola na wagę remisu strzeliła w końcówce spotkania, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu.

Ina Goleniów - Gryf Polanów 3:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Makarewicz (12. karny), 1:1 Romańczyk (30. karny), 1:2 Załoga (57.), 2:2 Żabicki (60.), 2:3 Wilusz (68.), 3:3 Soska (88.).
Gryf: Witkowski - Nowak, Hajman, Popowicz, Załoga, Chać, Banasik, Fryś, Czaja (80. Ratkowski), Mural (65. Wilusz), Romańczyk.