• KONIEC MECZU! POGOŃ WYGRYWA Z CRACOVIĄ 3:0!

• Kacper Kozłowski zmienił Kozulja.

• Michal Siplak obejrzał żółty kartonik po faulu na Walukiewiczu.

• 18-letni Maciej Żurawski zmienił Jarosława Fojuta.

• Marcin Budziński zastąpił na murawie Daniela Dąbrowskiego.

• Nokaut Cracovii! Zvonimir Kozulj odegrał do Radosława Majewskiego, a pomocnik Portowców zaskoczył Peskovicia strzałem z ostrego kąta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! RADOSŁAW MAJEWSKI! 3:0!

• Airam Cabrera zszedł z boiska, a pojawił się na nim Filip Piszczek.

• Fantastyczny gol Zvonimira Kozulja! Bośniak po podaniu Radosława Majewskiego huknął z dystansu pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOL! ZVONIMIR KOZULJ! 2:0 DLA POGONI!

• Było groźnie! Tomas Podstawski mierzył pod poprzeczkę, ale Michal Pesković zdołał odbić futbolówkę na rzut rożny.

• Sebastian Walukiewicz faulem zatrzymał szybki atak Cracovii. Żółta kartka dla zawodnika Portowców.

• Błąd Jakuba Bursztyna! Golkiper Pogoni wyszedł poza pole karne, ale nie wybił futbolówki! Przed utratą gola uchronił gości Jarosław Fojut, który wybił piłkę zmierzającą do bramki.

• Doskonała okazja gości! Ale Soufian Benyamina w stuprocentowej sytuacji nie trafił czysto w piłkę!

• Hubert Matynia ratuje Pogoń przed bardzo groźną sytuacją! Obrońca Portowców wślizgiem zdołał wygarnąć piłkę po podaniu Mateusza Wdowiaka.

• Jarosław Fojut obejrzał żółtą kartkę za agresywne wejście w nogi Airama Cabrery.

• Wolej Radosława Majewskiego. Piłka zeszła jednak z nogi pomocnikowi Pogoni.

• Sergiu Hanca wszedł na boisko w miejsce Milana Dimuna.

• Gwizdek Piotra Lasyka. Druga połowa już się zaczęła!

• Cracovia przegrywa do przerwy 0:1 po golu Benyaminy, ale w tabeli na żywo "Pasy" utrzymują czwartą pozycję. Wszystko dlatego, że Jagiellonia Białystok po pierwszej połowie ustępuje w Gdańsku Lechii 0:1.

• Koniec pierwszej połowy! Cracovia - Pogoń Szczecin 0:1!

• Arbiter doliczył cztery minuty do pierwszej połowy.

• Złe rozwiązanie wybrał Mateusz Wdowiak. Skrzydłowy Cracovii powinien wykończyć swoją akcję strzałem, ale zdecydował się podawać.

• Niesportowe zachowanie Tomasa Podstawskiego, który przeszkadzał w rozegraniu rzutu wolnego. Pomocnik Pogoni obejrzał żółtą kartkę.

• Javi Hernandez uderzał po podaniu Daniela Dąbrowskiego. Strzał zawodnika "Pasów" w ostatniej chwili został zablokowany.

• Zvonimir Kozulj z prawej strony dograł w pole karne do Soufiana Benyaminy. Napastnik Pogoni wyprzedził obrońcę i precyzyjnie uderzył z woleja. Interweniujący Michal Pesković nie zdołał dosięgnąć piłki. 1:0 dla Portowców!

• GOOOOOOOOOOL! BENYAMINA! POGOŃ PROWADZI 1:0!

• Radosław Majewski przedarł się w pole karne gospodarzy, ale jego zagranie zostało zablokowane.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Futbolówkę skutecznie wypiąstkowal Jakub Bursztyn.

• Kamil Drygas zapobiegł strzałowi Daniela Dąbrowskiego, ale interweniując doznał urazu. Kolejna przerwa w grze.

• Kwadrans gry za nami. Jak na razie mecz obfituje w niedokładne zagrania z obu stron i faule.

• Zderzyli się głowami Niko Datković i Jarosław Fojut. Bardziej ucierpiał zawodnik "Pasów".

• Uderzenie Jakuba Bartkowskiego zablokowane. Portowcy mają pierwszy rzut rożny w spotkaniu.

• Przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał Jarosław Fojut, który potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Mecz przy Kałuży już się rozpoczął!

• Mecz przy Kałuży poprowadzi sędzia Piotr Lasyk (Bytom). Za VAR odpowiedzialni będą Daniel Stefański i Zbigniew Dobrynin.

• Rezerwowi Pogoń: Łukasz Załuska, Maciej Żurawski, Sander Hostikka, Sebastian Kowalczyk, Iker Guarrotxena, Adam Frączczak, Kacper Kozłowski.

• Rezerwowi Cracovia: Krystian Stępniowski, Oleksiej Dytjajew, Diego, Sergiu Hanca, Marcin Budziński, Filip Piszczek, Bojan Cecarić.

• Pogoń Szczecin nikomu nie odpuszcza na finiszu rozgrywek. Chociaż sama nie walczy już o nic to punkty potrafiła odebrać najlepszym. W ostatniej kolejce zremisowała z Piastem Gliwice (0:0), a w poprzedniej także z Legią Warszawa (1:1).

• Cracovia rywalizuje z Jagiellonią Białystok o czwartą lokatę i miejsce w eliminacjach Ligi Europy. Zespoły "Pasów" i Jagi zgromadziły tyle samo punktów (ale w fazie zasadniczej białostoczanie zajęli niższe miejsce, dlatego dzisiaj zajmują piątą lokatę). Cracovia, by nie oglądać się na wynik meczu Jagiellonii, musi pokonać Pogoń. Witamy w relacji LIVE!