Czwartoligowcy z regionu rozgrywali mecze sparingowe

Zespoły z regionu grające w IV lidze szykują się do sezonu.

Drugą grę kontrolną zaliczył Gryf Polanów. Podopieczni Macieja Mikulskiego zremisowali w Miastku ze Startem 1:1. Bramkę dla nich zdobył jeden z testowanych graczy.

Leśnik Manowo podejmował Astrę Ustronie Morskie (klasa okręgowa). Gospodarze objęli prowadzenie już w 5. min po strzale Łukasza Jarzębskiego (w poprzednim sezonie Iskra Białogard). Jeszcze przed przerwą z karnego wyrównał Adam Matusiak, a po zmianie stron zwycięskiego gola dla gości strzelił testowany Bartosz Ziółkowski (z zespołu juniorów starszych Bałtyku Koszalin).

Beniaminek IV ligi, Pogoń Połczyn-Zdrój, zmierzył się na wyjeździe z beniaminkiem okręgówki, Spójnią Świdwin. Połczynianie wygrali 5:2 (2:0). Goście prowadzili do przerwy po trafieniach Pawła Bugały i grającego trenera Grzegorza Wawreńczuka. Po zmianie stron Spójnia wyrównała po golach samobójczym zawodnika Pogoni oraz Kacpra Wędrychowicza. Później trafiała już tylko Pogoń. Dwa razy Sławomir Woszczyński i Wojciech Kucz.

Olimp Gościno w pierwszym tego lata sparingu pokonał 3:1 (1:0) Sławę Sławno (klasa okręgowa). Bramki zdobyli Dominik Wierzejski, Sebastian Dondaj i zawodnik testowany. Dla gości trafił grający trener Piotr Ścisło.

Nie doszło do sparingu Sokoła Karlino ze spadkowiczem z IV ligi, Iskrą Białogard. Goście poinformowali, że nie zbiorą składu.