Drużyna Roku
Dantai Karate Tsunami Gryfice jest drużyną prowadzoną przez instruktora/trenera Shihana Mariusza Kowalskiego 7 DAN, której zawodnicy w 2023 roku zdobyli wielkie sukcesy w tym tytuły Mistrzów i V-ce Mistrzów Polski Karate Tsunami w swoich kategoriach wiekowych. Drużyna "Dantai Karate Tsunami Gryfice" zdobyła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas XVIII Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami w Warszawie, 2 kwietnia 2023 roku.
Poniżej z przyjemnością prezentujemy osiągnięcia zawodników "Dantai Karate Tsunami Gryfice" oraz reprezentantów naszego regionu na XVIII Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami w Warszawie:
Błoński Sebastian ( kategoria: juniorzy starsi – mężczyźni ):
3 miejsce - Light-contact, 3 miejsce - Sumo-grappling, 2 miejsce - Makiwara-kumite;
Farinha Daniel ( kategoria: licealiści młodsi - mężczyźni ):
1 miejsce - Light-contact, 3 miejsce - Makiwara-kumite, 3 miejsce - Szermierka na miecze;
Farinha Samuel ( kategoria: młodzicy – mężczyźni ):
3 miejsce - Light-contact, 3 miejsce - Sumo-grappling, 2 miejsce - Szermierka na miecze, 3 miejsce - Makiwara-kumite;
Halak Kacper ( kategoria: kadeci – mężczyźni ):
3 miejsce - Light-contact, 3 miejsce - Szermierka na miecze, 3 miejsce - Makiwara-kumite;
Kowalczyk Kamil ( kategoria: licealiści młodsi- mężczyźni ):
2 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Szermierka na miecze;
Kowalski Mariusz ( kategoria: mistrzowie – mężczyźni ):
1 miejsce - Full-contact;
Kozioł Ewa ( kategoria: młodzicy – kobiety ):
2 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Sumo-grappling, 3 miejsce - Szermierka na miecze, 2 miejsce - Makiwara-kumite;
Laskowski Eliasz (kategoria: juniorzy starsi – mężczyźni ):
2 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Szermierka na miecze;
Mikulski Marcel ( kategoria: młodzicy – mężczyźni ):
1 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Sumo-grappling, 1 miejsce - Szermierka na miecze, 1 miejsce - Walka na noże;
Rzeźniczak Igor ( kategoria: młodzicy – mężczyźni ):
2 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Sumo-grappling, 1 miejsce - Szermierka na miecze, 1 miejsce - Makiwara-kumite, 2 miejsce - Walka na noże;
Szram Stanisław ( kategoria: licealiści młodsi – mężczyźni ):
3 miejsce - Light-contact, 1 miejsce - Szermierka na miecze;
Świstak Magdalena ( kategoria: juniorzy starsi – kobiety ):
1 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Sumo-grappling, 2 miejsce - Szermierka na miecze;
Wolak Hubert ( kategoria: juniorzy starsi – mężczyźni ):
2 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Szermierka na miecze;
Wysocki Oliwier ( kategoria: juniorzy – mężczyźni ):
2 miejsce - Makiwara-kumite , 2 miejsce - Szermierka na miecze;
Zelerowicz Dawid ( kategoria: licealiści młodsi- mężczyźni ):
1 miejsce - Light-contact, 2 miejsce - Szermierka na miecze.
Serdecznie dziękujemy za nominację i głosy.
____________
warto zadbać o swoją prezentację
w plebiscycie - można dodać zdjęcia
i opis lub zaktualizować dane
____________
Czytaj więcej o plebiscycie