Dołącz do naszego zespołu! Zostań redaktorem GK24.pl!

red
Poszukujemy kandydatów na stanowisko redaktor online.

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników Głosu Koszalińskiego oraz portalu GK24.pl. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych m.in. naszemiasto.pl, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Redaktor online

Miejsce pracy: Koszalin

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenia materiałów dziennikarskich.

Jako wybrany Kandydat/Kandydatka, pracując dla nas na stanowisku redaktora online, będziesz:

· tworzył/a materiały dla portali internetowych,

· wyszukiwał/a informacji oraz tworzył/a i redagował/a - materiały do serwisów internetowych,

· tworzył/a i aktualizował/a materiały pod kątem wyszukiwarek (SEO).

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku dziennikarza,

• lekkie pióro i umiejętność pisania na każdy temat,

• umiejętność obsługi systemów CMS,

• znajomość zasad SEO,

• kreatywność, otwartość, umiejętność budowania i podtrzymywania dobrej współpracy i komunikacji z innymi ludźmi, dokładność i sumienność, zaangażowanie w pracy, wszechstronna wiedza,

• samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

• pracę na pełen etat,

• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach,

• szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu pracy z narzędziami wielomediowymi,

• pracę przy bardzo ciekawym projekcie medialnym.

• dobrą atmosferę i warunki pracy.

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Oferty zawierające cv oraz próbkę trzech własnych materiałów dziennikarskich prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Aplikuj przez: https://polskapress.pl/pl/kariera/oferty-pracy

Wysyłając do Nas swoją aplikację akceptujesz poniższe informacje:
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 672) przy ul. Domaniewskiej 45, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000002408 (dalej: „my” lub „Polska Press”).
Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa dodatkowych danych, o które zapytujemy w formularzu, wówczas będziemy mogli wykorzystać te informacje w procesie rekrutacji. Ponadto, jeżeli wyrażą Państwo dodatkową zgodę, będziemy wykorzystywać Państwa dane na potrzeby przyszłych rekrutacji.
W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych, w tym wycofania zgody zostały zawarte w Nocie Informacyjnej dostępnej na www. polskapress.pl/pl/kariera/nota.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polska Press Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych żądanych przez Polska Press Sp. z o.o., dla potrzeb rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji*.
*w przypadku wyrażenia zgody będziemy wykorzystywać Państwa dokumenty aplikacyjne w naszych rekrutacjach mających miejsce w okresie jednego roku od dnia złożenia przez Państwa dokumentów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński