Drugi i ostatni mecz Polek w ramach 6. edycji Ligi Europejskiej trwa w Koszalinie

Polki wygrały I seta 25:19.
Polki wygrały I seta 25:19. Radosław Koleśnik
Odrabianie lekcji z wcześniejszego meczu - wydawało się, że z taką myślą Polki przystąpiły do pożegnalnego spotkania w tegorocznej edycji LE.

Dobrze blokowały, agresywniej atakowały. Dzięki temu pierwszego seta miały pod kontrolą od początku. Hiszpanki z kolei nie pozwalały sobie tak odskoczyć punktowo, jak w starciu dzień wcześniej. Rywalizacja była bardziej zacięta i wyrównana. Im bliżej jednak set zbliżał się ku końcowi, tym Hiszpanki traciły pazur z początkowej fazy spotkania, a podopieczne Piotra Makowskiego grały coraz pewniej. Na tyle, by seta zakończyć wynikiem 25:19.