Dwa gole Pawła Łysiaka w meczu reprezentacji

Paweł Łysiak jest obecnie wypożyczony z Bałtyku Koszalin do niemieckiego VFL Wolfsburg. Jacek Wójcik
Pochodzący z naszego regionu Paweł Łysiak zdobył dwa gole w meczu reprezentacji Polski do lat 19.

Wychowanek Passata Bukowo Morskie, wypożyczony obecnie z Bałtyku Koszalin do niemieckiego VFL Wolfsburg, wpisał się na listę strzelców w rozegranym w sobotę towarzyskim spotkaniu przeciwko Gruzji. Biało-czerwoni pokonali swojego rywala 4:1.

Paweł Łysiak pojawił się na boisku po godzinie gry. Pierwszą bramkę zdobył po siedmiu minutach pobytu na murawie. Kolejną dołożył w 78 minucie spotkania. Wcześniej bramki dla naszej drużyny strzelili Jakub Serafin i Adam Buksa.

W rundzie jesiennej poprzedniego sezonu młody napastnik wystąpił w dziesięciu meczach Bałtyckiej trzeciej ligi, w których strzelił jednego gola.