Dwie bramki Teodorczyka, Anderlecht mistrzem Belgii! [WIDEO]

psz
Łukasz Teodorczyk wreszcie się odblokował
Łukasz Teodorczyk wreszcie się odblokował East News
Liga belgijska. Łukasz Teodorczyk zdobył dwie bramki dla Anderlechtu Bruksela w wygranym meczu z Royal Charleroi (3:1). Zespół Polaka na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnił sobie tytuł mistrza Belgii.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Anderlecht zdobył 34. mistrzostwo Belgii. Łukasz Teodorczyk rozpoczął spotkanie z Charleroi w wyjściowej jedenastce. Wpisał się na listę strzelców w 59. i 81. minucie. Z murawy zszedł pięć minut później, a zastąpił go Isaac Thelin.

Polak na pewno głęboko odetchnął. Po ostatniej aferze z środkowym palcem i brakiem skuteczności (zero goli w grupie mistrzowskiej), dzisiaj wreszcie się odblokował.

Teodorczyk, z 22 bramkami na koncie, przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców ligi belgijskiej. Tuż za jego plecami znajduje się Henry Onyekuru z Eupen, z 20 trafieniami. Do końca sezonu jeszcze tylko jedna kolejka.

Zobacz dwie bramki Łukasza Teodorczyka:

Royal Charleroi - Anderlecht Bruksela 1:3 (1:0)

Bramki:
1:0 - Chris Bedia 27'
1:1 - Łukasz Teodorczyk 59'
1:2 - Łukasz Teodorczyk 81'
1:3 - Massimo Bruno 87'

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Materiał oryginalny: Dwie bramki Teodorczyka, Anderlecht mistrzem Belgii! [WIDEO] - Gol24