Zamknij

Głos Koszaliński

Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Świeminie [ZDJĘCIA]

17 września w Szkole Podstawowej im Kornela Makuszyńskiego w Świeminie odbyła się impreza dla przedszkolaków z gminy Biesiekierz, Koszalina i Mścic.

Szkoła Podstawowa w Świeminie

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/56] Następne

17 września w Szkole Podstawowej im Kornela Makuszyńskiego w Świeminie odbyła się impreza dla przedszkolaków z gminy Biesiekierz, Koszalina i Mścic. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka pod hasłem ,,EDUKACJA NA MIARĘ KAŻDEGO DZIECKA. WARSZTATY NAUKOWE DLA PRZEDSZKOLI”.

Gospodarzem imprezy był Oddział Przedszkolny w Świeminie. W spotkaniu wzięło udział 200 dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Starych Bielicach, Gminnego Przedszkola w Parnowie, Przedszkola ,,Promyki Bałtyku” w Mścicach, Przedszkola nr 8, Przedszkola nr 34, Przedszkola nr 37, Przedszkola nr 19 i Przedszkola Integracyjnego w Koszalinie.

Siedem z tych placówek należy do Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Były zabawy taneczno-ruchowe, doświadczenia chemiczne, spotkanie z policjantami i strażakami. Dzieci wykonały także plakaty-wizytówki swoich placówek.

Zwieńczeniem zabawy był słodki poczęstunek i wręczenie pamiątkowych medali i dyplomów.

Zobacz także Rozpoczęcie Wielkiej Przygody z Minikoszykówką 2019

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy