Dziewczęca sztafeta z Barwic trzecia w Łodzi

mdm
Brązowa sztafeta dziewcząt z Barwic tuż po ceremonii dekoracji zwycięzców w Łodzi. szkolne archiwum
Świetnie wypadła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Barwicach w biegach sztafetowych, rozegranych w niedzielę w Łodzi. Zdobyła brązowy medal.

Sztafeta z Barwic reprezentowała Pomorze Zachodnie w ogólnopolskim finale w biegach sztafetowych "Vena Cross" w Łodzi. W rywalizacji z 13 sztafetami z całego kraju na dystansie 8 razy 900 metrów zajęła trzecie miejsce.

- To dla nas historyczny sukces - po powrocie z Łodzi wrażeniami podzielił się z nami Sylwester Szymański, trener młodych biegaczek z Barwic. - Trasa była bardzo wymagająca i wyczerpująca biegaczki: miała dwa podbiegi po 250 metrów każdy. Emocje były niesamowite i do samego końca.

Skład "brązowej" sztafety z Barwic: Karolina Polewska, Olimpia Pruciak, Ewa Walaszczyk, Marta Okwieka, Angelika Wardęga, Weronika Sikora, Ilona Kukiel, Aleksandra Sokołowska, rez. Roksana Bryczek.
Dodajmy, że reprezentacja chłopców z SP Barwice (trenowana przez Beatę Bibik) uplasowała się na zawodach w Łodzi na bardzo dobrym siódmym miejscu.