E.Link to firma stąd. To Twoje okna na przyszłość. Kto wie, może tu znajdziesz pracę?

Mat. firmowy
- Przyjmiemy ludzi  chętnych do pracy - mówią Ireneusz Gabryś (z lewej) i Andrzej Hondo
- Przyjmiemy ludzi chętnych do pracy - mówią Ireneusz Gabryś (z lewej) i Andrzej Hondo Radek Koleśnik
E.Link to nasza, koszalińska fabryka okien. Firma mieści się w Koszalinie, przy ul. Połczyńskiej 63. Niezwykle prężna, szybko się rozwija na rynku niemieckim. Spółka powstała dzięki współpracy Q4 Windows Group i EGE GmbH.

E. Link zatrudnia 80 osób. I wciąż poszukuje nowych pracowników, na różne stanowiska.

- Zależy nam na ludziach chętnych do pracy, po prostu. Panie i panowie, którzy nie mają doświadczenia, ale są chętni, uczciwi i nie boją się nowych wyzwań, są przez nas mile widziani i doceniani - mówi Andrzej Hondo, dyrektor operacyjny i współwłaściciel w koszalińskiej firmie E. Link.

- Wytwarzamy wysokiej jakości okna, w bardzo dobrej cenie. Nasze produkty głównie trafiają na rynek niemiecki - wyjaśnia Ireneusz Gabryś, dyrektor handlowy i współwłaściciel. - Nasz główny odbiorca, to największa spółdzielnia mieszkaniowa w Niemczech. Nasze biuro handlowe w Słupsku pozwoliło na zwiększenie produkcji na rzecz klientów indywidualnych. To oznacza produkcję bardziej wymagającej indywidualnej stolarki do domów jednorodzinnych i obiektów handlowych - dodaje Andrzej Hondo.

- Nieustannie poszerzamy naszą działalność - mówi Irek Gabryś. - W styczniu, tego roku otworzyliśmy kolejną fabrykę okien, pod Bydgoszczą, w Potulicach. Ten zakład zajmuje się zleceniami taśmowymi, czyli produkcją prostych i powtarzalnych okien.

Panowie wyjaśniają, że wyznacznikiem wielkości w branży stolarskiej jest zakup profila do produkcji okien PCV. E. Link, będąc częścią polsko - niemieckiej grupy okiennej, jest największym odbiorcą profili w firmie Profine. - To stawia naszą koszalińską firmę na wysokiej pozycji, aby podbijać kolejne rynki - dodają.

Firma E. Link poszukuje solidnych, entuzjastycznych pracowników. - Panie i Panowie, stańcie się częścią naszej zgranej załogi - zachęcają jej szefowie.

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Dodaj ogłoszenie