Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 20:27 (13:14)

Red
Po pierwszej połowie nasza drużyna przegrywała jednym punktem. Całe spotkanie - już siedmioma. Dawid Jaśkiewicz
W koszalińskiej Hali Widowiskowo - Sportowej zakończył się mecz piłkarek ręcznych Energi AZS Koszalin ze Startem Elbląg. Niestety nasza drużyna przegrała 20:27 (13:14).

To było pierwsze spotkanie Akademiczek w ramach rozgrywek fazy play-off. Przed meczem oceniano, że trudno wskazać jednoznacznego faworyta tego spotkania. Wynik po pierwszej połowie (13:14) zdawał się to potwierdzać. Jednak druga połowa należała już do Startu, który wyraźnie wygrał całe spotkanie 20:27. Wkrótce kolejne informacje, zdjęcia i wideo.