Eska Liga dla drawszczanek

Z udziałem czterech drużyn rozegrano w Złocieńcu turniej finałowy Eska Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.

Eska Ligę wygrał zespół Drawsko Pom., który w fazie zasadniczej rozgrywek nie poniósł porażki i okazał się najlepszym również podczas turnieju finałowego.

Wyniki turnieju finałowego: Drawsko Pom. - Zajączek Złocieniec 2:0, Gimnazjum Czaplinek - Drawsko Pom. 0:2, TKKF Złocieniec - Gim. Czaplinek 1:2, Zajączek - TKKF 2:0, Drawsko Pom. - TKKF 1:2, Gim. Czaplinek - Zajączek 2:0. Ostateczna kolejność ELPSK: 1. Drawsko Pom., 2. Gim. Czaplinek, 3. TKKF Złocieniec, 4. Zajączek Złocieniec, 5. ZSP Połczyn-Zdrój, 6. Gim. Drawsko Pom., 7. ZSP Złocieniec.

Najlepszą zawodniczką ligi została uznana Eleonora Kawińska z mistrzowskiej drużyny. Na zakończenie rozgrywek, których organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Złocieńcu, zawodniczki każdego zespołu zostały udekorowane medalami.