Fundacja Zdążyć z miłością. Walentynkowa zabawa w dobrej...

  Fundacja Zdążyć z miłością. Walentynkowa zabawa w dobrej sprawie [WIDEO]

  Katarzyna Chybowska

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  W sobotni poranek, koszalińskie dzieci mogły spędzić na zabawie karnawałowej przygotowanej przez wolontariuszki Fundacji Zdążyć z Miłością. Zebrane przy tej okazji środki przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację Ani Kubiak, uczennicy III klasy gimnazjum, u której w grudniu ubiegłego roku zdiagnozowano chorobę nowotworową.
  To już trzecia tego typu impreza przygotowana przez Fundację a możliwa dzięki wsparciu sponsorów m.in. Klubu Prywatka, który udostępnił nieodpłatnie swoje wnętrze. Wydarzenie poprowadzili bardzo lubiani przez dzieci Klauni Kulki. Oprócz gier, zabaw i konkursów nie zabrakło też poczęstunku. Każdy z uczestników otrzymał karnet upoważniający go do odebrania przekąsek oraz napoi. Prowadzona była też sprzedaż ciasta, przygotowanego przez wolontariuszki oraz podopieczne Fundacji.

  - To ju trzeci taki bal przygotowywany przez naszą Fundację. Ten jest o tyle inny, że ma charakter charytatywny. Całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Ani Kubiak, która zachorowała na chorobę nowotworową mózgu ­- wyjaśnia Justyna Śmidecka, wiceprezes Fundacji Zdążyć z Miłością. ­Ania jest w tym momencie w szpitalu w Szczecinie a my chcemy bardzo wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Teraz wsparcie dla rodziny jest bardzo ważne.

  POLECAMY:

  Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Zdjęcia z Koszalina

  Wideo z Koszalina

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.