Futsal: Polska - Francja 3:4 w Koszalinie [wideo]

W towarzyskim meczu rozegranym w Koszalinie, reprezentacja Polski w futsalu przegrała 3:4 z Francją.

Towarzyskie spotkanie w hali widowiskowo-sportowej było dla biało-czerwonych elementem przygotowań do spotkań barażowych z Węgrami o awans do mistrzostw Europy. Pierwsze spotkanie odbędzie się na boisku rywali, a rewanż 26 września w Koszalinie.

W dzisiejszym meczu pierwsza połowa należała zdecydowanie do gości, którzy w ciągu 2 minut zdobyli dwa gole i z taką przewagą zakończyli tę odsłonę. W 33. min podwyższyli na 3:0, ale Polacy szybko odpowiedzieli za sprawą Wojciecha Pawickiego, a w 34. min Sebastian Wojciechowski strzelił gola kontaktowego.

Niestety, pomimo gorącego dopingu koszalińskich kibiców naszej kadrze nie udało się doprowadzić do remisu. Goście przypieczętowali wygraną trzecim w tym meczu golem Abdessamada Mohammeda. Nasz zespół w 39. min zmniejszył tylko różnicę do jednego gola, gdy trafił Marcin Czech.

Polska - Francja 3:4 (0:2)
Wojciech Pawicki (33.), Sebastian Wojciechowski (34.), Marcin Czech (39.) - Azdine Aigoun (4.), Abdessamad Mohammed 3 (5., 33., 37.).
Polska: Foltyn (Widuch) - Jurczak, Elsner, Gładczak, Mizgajski, Zastawnik, Solecki, Skrzypek, Mikołajewicz, Pawicki, Dewucki, Czech, Wojciechowski, Lutecki, Kriezel.

QUIZ. Sprawdź, czy rozpoznajesz najpopularniejsze aplikacje po ich logach!