MKTG SR - pasek na kartach artykułów

GIS ostrzega Tego nie kupuj! Wycofane produkty ze sklepów Pepco, Lidl, Biedronka, Ikea. Wyrzuć to albo odchorujesz! 4.08.2021

Michał Borkowski
Opracowanie:
SZNYCEL Z SALMONELLĄ W BIEDRONCE4 marca pożegnał się z życiem handlowym sznycel z fileta z kurczaka ze względu na wykrycie w nim bakterii Salmonella Enteritidis. W wyniku działań Inspekcji Weterynaryjnej wykryto ją w 2 z 5 próbek produktu.Mięso drobiowe jest co prawda przeznaczone do spożycia po obróbce cieplnej, co minimalizuje ryzyko zakażenia, jednak do przeniesienia bakterii z mięsa na inne powierzchnie wystarczy wcześniejszy kontakt, a także niedostatecznie wysoka temperatura lub zbyt krótki czas obróbki.Numer partii: 2272003053, 300 g.Producent: Animex Kutno. Wyprodukowano dla Jeronimo Martins Polska.Animex Kutno po otrzymaniu informacji o obecności salmonelli w sznyclach wycofał niesprzedana część produktu z rynku, a Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kutnie przeprowadził urzędową kontrolę zakładu.
SZNYCEL Z SALMONELLĄ W BIEDRONCE4 marca pożegnał się z życiem handlowym sznycel z fileta z kurczaka ze względu na wykrycie w nim bakterii Salmonella Enteritidis. W wyniku działań Inspekcji Weterynaryjnej wykryto ją w 2 z 5 próbek produktu.Mięso drobiowe jest co prawda przeznaczone do spożycia po obróbce cieplnej, co minimalizuje ryzyko zakażenia, jednak do przeniesienia bakterii z mięsa na inne powierzchnie wystarczy wcześniejszy kontakt, a także niedostatecznie wysoka temperatura lub zbyt krótki czas obróbki.Numer partii: 2272003053, 300 g.Producent: Animex Kutno. Wyprodukowano dla Jeronimo Martins Polska.Animex Kutno po otrzymaniu informacji o obecności salmonelli w sznyclach wycofał niesprzedana część produktu z rynku, a Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kutnie przeprowadził urzędową kontrolę zakładu. archiwum
Wycofane produkty przez GIS w ostatnich dniach. Lista wycofanych produktów jest coraz dłuższa, sprawdź które produkty zostały wycofane przez GIS w ostatnich dniach. Tego nie kupuj, jeśli nie chcesz chorować. Na liście GIS są produkty z popularnych sklepów takich jak Lidl, czy Biedronka ale również Pepco. Sprawdź ostrzeżenia GIS z ostatnich dni na temat wycofanych produktów ze sklepów. Tego lepiej nie kupować, jeśli nie chcesz chorować.

Odnieś do sklepu lub wyrzuć, bo odchorujesz – 10 najnowszych produktów z listy wycofanych przez GIS.

Głos Koszaliński Zdrowie Aktualności GIS: Tego nie kupuj!… GIS: Tego nie kupuj! Wyrzuć to albo odchorujesz! Wycofane produkty ze sklepów. Lidl, Biedronka, Ikea, Pepco MARZEC

Marcową kontynuację spożywczego ryzyka otwierają produkty drobiowe, które trafiły na półki sklepów Biedronki i Lidla, ale większa jest czarna seria aminowa z Pepco.

Duże, wiodące sieci handlowe już tak mają, iż właśnie dlatego, że są popularne, niezamierzenie przyczyniają się czasem do spożywczych zagrożeń zdrowotnych – nie z ich winy wprawdzie, ponieważ wadliwe produkty powstały u producentów. Przejrzyjcie najnowszą listę wpadek.

Jeśli kupiliście pokazane dalej produkty i nie zdążyliście ich skonsumować lub zetknąć z żywnością, oddajcie ten towar i zażądajcie zwrotu pieniędzy.

Dla własnego bezpieczeństwa rzućcie okiem na 10 najnowszych ostrzeżeń Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Wycofane produkty przez GIS w ostatnich dniach. Sprawdź, których produktów już nie kupisz w sklepie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński