1 1 połowa

Olimpia Grudziądz

0

0 1 połowa

• Wyjątkowo skuteczni byli dzisiaj piłkarze GKS-u Jastrzębie. Gospodarze przez większość drugiej połowy znajdowali się w defensywie, ale jedna akcja wystarczyła do wywalczenia rzutu karnego, który na gola zamienił Damian Tront. Olimpia nie potrafiła odpowiedzieć, przez co GKS wygrał 2:0 i awansował na trzecie miejsce w tabeli. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje z Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! GKS Jastrzębie wygrywa z Olimpią Grudziądz 2:0!

• Trzy minuty pozostają Olimpii na zdobycie choćby gola kontaktowego.

• Olimpia rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Niewiele z tego jednak wynika.

• Ostatnia zmiana także w Olimpii. Za Elvira Maloku pojawia się Omar Monterde.

• Jeszcze jedna zmiana u gospodarzy. Żegnany przez kibiców brawami Kamil Jadach, wchodzi Patryk Skórecki.

• Druga zmiana w zespole GKS-u. Schodzi Jakub Wróbel, pojawia się Kamil Adamek.

• Kolejny rzut wolny dla Olimpii. Tym razem piłkę nad bramką posłał Łukasz Bogusławski.

• Robert Ziętarski uderzył z rzutu wolnego, lecz piłka przeszła wysoko nad bramką.

• Zmiana także w GKS-ie Jastrzębie. Kończy występ Farid Ali, za niego Daniel Liszka.

• Na boisku nie ma też Joao Augusto. Pojawił się Ricky van Haaren.

• Podwójna zmiana w zespole Olimpii. Schodzi Bartosz Nowicki, w jego miejsce Maciej Twarowski.

• Lukasz Sapela pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Olimpia Grudziądz nieźle zaczęła drugą połowę, ale to GKS Jastrzębie podwyższa prowadzenie! Robert Ziętarski przewinił w polu karnym, a "jedenastkę" na gola pewnie zamienił Damian Tront!

• Żółtą kartką ukarany Robert Ziętarski.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U! DAMIAN TRONT!

• RZUT KARNY DLA GKS-U JASTRZĘBIE!

• Wreszcie uaktywnił się Omran Haydary. Strzał najlepszego snajpera Fortuna 1 Ligi był niecelny.

• Teraz szczęścia próbował Bartosz Nowicki. Jego uderzenie było zbyt lekkie, aby zagrozić bramce Pawełka.

• Goście mieli rzut rożny. Obrońcy GKS-u poradzili sobie jednak z dośrodkowaniem Handzlika.

• Jeden z gości uderzał z dystansu. Spokojnie łapie piłkę Pawełek.

• Znów gramy!

• Po pierwszej połowie GKS Jastrzębie prowadzi na własnym boisku z Olimpią Grudziądz 1:0. Gola dla gospodarzy zdobył stoper, Bartosz Jaroszek. Olimpia częściej utrzymuje się przy piłce, aktywny jest przede wszystkim Elvir Maloku, lecz gracz gości dwukrotnie nieznacznie się mylił, a raz świetnie interweniował Mariusz Pawełek. Czy w drugiej połowie do głosu dojdzie najlepszy strzelec Fortuna 1 Ligi, Omran Haydary? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Jakub Wróbel zdecydował się na strzał z przewrotki z linii pola karnego. Był on bardzo niecelny.

• Teraz Olimpia częściej utrzymuje się przy piłce na połowie rywala. Goście mają 55% posiadania futbolówki.

• Jeszcze raz próbuje Maloku! Tym razem uderzył celnie, GKS przed stratą bramki uchronił jednak świetną interwencją Pawełek!

• Po raz drugi w tym meczu z dystansu uderzał Elvir Maloku. Nie trafił w bramkę GKS-u.

• Kolejna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne było zbyt mocne i złapał piłkę Sapela.

• GKS Jastrzębie wychodzi na prowadzenie! Pod bramką rywali skuteczny był Bartosz Jaroszek - stoper gospodarzy otworzył wynik spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U! BARTOSZ JAROSZEK!

• Tym razem szczęścia próbował Konrad Handzlik. Zawodnik gości uderzył wyraźnie obok słupka.

• Kolejna dobra interwencja Sapeli. Tym razem bramkarz złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Odpowiedź gospodarzy! Celnie uderzał Kamil Jadach, lecz w bramce Olimpii czujny był Łukasz Sapela!

• Pierwsza dobra okazja dla Olimpii! Indywidualną akcję przeprowadził Elvir Maloku, lecz uderzył tuż obok słupka!

• Początek spotkania jest bardzo spokojny. Na razie żaden z zespołów nie stworzył sobie sytuacji bramkowej.

• Zaczynamy!

• Oba zespoły mierzyły się w sezonie 2016/2017 w 1/32 finału Pucharu Polski. Wówczas Olimpia wygrała na własnym boisku 1:0.

• Olimpia Grudziądz w poprzedniej kolejce zremisowała z liderującym Radomiakiem, ale taki wynik mimo wszystko budzi zapewne u beniaminka niedosyt, bo do przerwy Olimpia prowadziła 2:0 po dwóch bramkach Omrana Haydarego. Wcześniej drużyna Jacka Trzeciaka przegrała z GKS-em Bełchatów. Ostatnia wygrana Olimpii do 12. kolejka i spotkanie ze Stomilem Olsztyn.

• GKS Jastrzębie to szósty zespół tego sezonu. Gospodarze dzisiejszego meczu zgromadzili 23 punkty, a ostatnio cieszyli się ze zwycięstw z Wigrami Suwałki i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wcześniej na wyjazdach przegrywali z Chojniczanką oraz Stalą Mielec. U siebie jastrzębianie są niepokonani - wygrali cztery mecze i raz zremisowali.

• Skład Olimpii Grudziądz możecie zobaczyć po prawej stronie. Oto ławka rezerwowych gości: Szymon Lewandowski, Omar Monterde, Sebastian Kamiński, Maciej Twarowski, Maciej Kona, Ivan Ocenas, Dominik Frelek, Ricky van Haaren.

• Oto podstawowy skład oraz ławka rezerwowych GKS-u Jastrzębie:

• Czas na drugi sobotni mecz Fortuna 1 Ligi! Będący na szóstym miejscu GKS Jastrzębie podejmie w nim ósmą Olimpię Grudziądz. Początek spotkania o godzinie 16:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!