GKS Przodkowo - Gwardia Koszalin 3:2

Piłkarze Gwardii Koszalin doznali czwartej ligowej porażki z rzędu
Piłkarze Gwardii Koszalin doznali czwartej ligowej porażki z rzędu Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze trzecioligowej Gwardii Koszalin doznali czwartej ligowej porażki z rzędu. Gwardziści ulegli na wyjeździe GKS Przodkowo 2:3.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli lidera Bałtyckiej III ligi. Gospodarze objęli prowadzenie po dziesięciu minutach gry. Andrzeja Budnika pokonał Filip Patok. Niespełna pięć minut później do remisu doprowadził Wojciech Wójcik. Koszaliński zespół stworzył sobie kilka okazji do strzelenia kolejnych bramek, lecz to gospodarze zeszli na przerwę z przewagą. Gola do "szatni" zdobył Andrzej Kaszuba.

W drugiej części gwardziści dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu. W jednej z sytuacji arbiter dopatrzył się jednak zagrania ręką w polu karnym gości, a z "wapna" nie pomylił się Łukasz Stasiak. Dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Sebastian Ginter. Mimo straty jednego zawodnika, drużynie prowadzonej przez Łukasza Drożdżala udało się strzelić kontaktową bramkę. W doliczonym czasie gry piłkę do siatki skierował Bartłomiej Oleszczuk.

GKS Przodkowo - Gwardia Koszalin 3:2 (2:1)