0 1 połowa

Wisła Kraków

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Wisła Kraków grzęźnie coraz bardziej na dnie! Znakomity mecz i w Zabrzu mogą świętować!

• Cudowna akcja Hiszpana! Popędził w stronę bramki i bez żadnych skrupułów wpakował piłkę do siatki! Wisła dobija do 10 porażek z rzędu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Jimenez! Górnik Zabrze wygra ten mecz!

• Aż 5 minut dłużej potrwa ten mecz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo! Górnik odrabia straty!

• Rzut karny dla Górnika! Co za historia!

• Dawid Kopacz został kopnięty w polu karnym rywala! Sędzia słucha podpowiedzi z wozu VAR! Czy będzie rzut karny dla gospodarzy!

• Znowu świetne uderzenie Igora Angulo tylko tym razem cudem piłkę wybija Lukas Klemenz!

• Szymon Matuszek kolejnym graczem ukaranym żółtą kartką.

• Przemysław Zdybowicz wchodzi, a schodzi Damian Pawłowski.

• Ale mało brakowało! Igor Angulo huknął z 20 metra i trafił w słupek!

• Szymon Matuszek melduje się w miejsce Mateusza Matrasa.

• Perfekcyjne dogranie Igora Angulo w pole karne, gdzie Jesus Jimenez "szczupakiem" zdobywa gola! Ależ wymiana ciosów w Zabrzu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Jimenez i znowu jest remis!

• Jean Carlos Silva zmienia Jakuba Błaszczykowskiego.

• Świetna interwencja Michała Buchalika! Bramkarz Wisły ratuje swoją drużynę!

• Lukas Klemenz przerywa akcję Jimeneza i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Michał Buchalik zdołał wyłapać piłkę zagraną przez Jesusa Jimeneza.

• Michał Mak ogląda żółtą kartkę.

• Dawid Kopacz wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybija mu jeden z obrońców Wisły.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Chuci, ale świetnie interweniuje Wiśniewski.

• Rafał Boguski zmienia Pawła Brożka.

• Świetny strzał Hiszpana z 25 metra i Martin Chudy nie miał szans! Co za mecz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka odpowiedź Wisły! Chuca!

• Łukasz Wolsztyński nie opanował piłki na 11 metrze od bramki! To mogło być groźne!

• Bardzo podobny gol do tego z pierwszych minut meczu! Łukasz Wolsztyński przyjął piłkę, obrócił się i płaskim strzałem pokonuje Michała Buchalika!

• Wejście smoka! Łukasz Wolsztyński doprowadza do remisu!

• Łukasz Wolsztyński zmienia Kamila Zapolnika.

• Chuca również ukarany żółtą kartką.

• Boris Sekulić ogląda żółtą kartkę.

• Świetna akcja Wisły Kraków! Szybka wymiana podań i niecelny strzał Kuby Błaszczykowskiego.

• Wracamy do Zabrza! Czy Górnicy odrobią straty?

• Daniel Ściślak nie wychodzi po przerwie na boisko. Zmienia go Filip Bainović.

• Koniec pierwszej połowy. Wisła wydała bardzo szybki cios i zamroczyła swojego rywala. Czy zdołają dotrzymać ten wynik i przełamać serię porażek? Przekonamy się po przerwie!

• Igor Angulo wygrał pojedynek główkowy, ale jego strzał przeleciał nad poprzeczką bramki Buchalika.

• Daniel Ściślak zdecydował się na strzał z 35 metra i posłał piłkę w trybuny.

• Statystyki delikatnie przemawiają na stronę gospodarzy. Nie daje im to jednak nic, a nic i nadal przegrywają ten mecz.

• David Kopacz ukarany żółtą kartką.

• Igor Angulo przyjął piłkę na 11 metrze, oddał strzał i.... w ostatnim momencie został zablokowany.

• Górnik jak na razie bez pomysłu na zaatakowanie bramki rywala. Wisła skutecznie blokue ataki gospodarzy.

• Piłka wpada do bramki Górnika po strzale Damiana Pawłowskiego! Sędzia liniowy podnosi jednak chorągiewkę do góry i nadal mamy 0:1! Bartosz Frankowski słuchał jeszcze podpowiedzi, ale podtrzymał tylko decyzję swojego asystenta.

• Próba dośrodkowania Michała Maka została zablokowana. Biała gwiazda ma jeszcze rzut rożny.

• Nieczysto trafił w piłkę Mateusz Matras i Górnik stracił szansę na zdobycie bramki.

• Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale Łukasz Burliga mija się z piłką!

• Dośrodkowanie Erika Janży i spokojnie piłkę wyłapuje Buchalik.

• Igor Angulo faulowany pod polem karnym rywala. Będzie groźna okazja dla gospodarzy.

• Kiepskie dośrodkowanie Erika Janży i Łukasz Burliga spokojnie zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Michał Buchalik spokojnie broni strzał Davida Kopacza.

• Świetna akcja Chuci. Hiszpan zdołał wyłożyć piłkę swojemu koledze, który trafia prosto w ręce Martina Chudego.

• Michał Mak dograł w pole karne, pod nogi Pawła Brożka. Doświadczony snajper zdołał się obrócić i wpakować piłkę do siatki z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybki cios Wisły! Paweł Brożek otwiera wynik meczu!

• Bartosz Frankowski używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Przypomnijmy, że to w Zabrzu Błaszczykowski zaliczył pierwszy występ w Wiśle po powrocie z Niemiec. Górnik wygrał wtedy 2:0 po trafieniach Matrasa.

• Tydzień temu Wisła przegrała z Lechią (0:1), z kolei Górnik uległ Zagłębiu (0:2).

• Ławka Górnika: Neugebauer, Arnarson, Bauza, Matuszek, Bainović, Eizenchart, Rostkowski, Wolsztyński, Paluszek.

Ławka Wisły: Lis, Wasilewski, Szota, Boguski, Silva, Szot, Buksa, Zdybowicz.

• W sierpniu wygrała Wisła po bramce Chuki (dziś na ławce). Jeżeli jednak chodzi o tabelę po 17. kolejkach to Górnik ma sześć punktów więcej. I nie jest w strefie zagrożonej spadkiem...

• Po drugiej stronie mamy Górnik, który wyspecjalizował sie w remisowaniu meczów. Spośród ostatnich dwunastu w aż siedmiu dzielił się punktami.

• Raz, dwa, trzy... DZIEWIĘĆ. Tyle porażek z rzędu w lidze poniosła Wisła Kraków. Czy dzisiaj nadejdzie kres tej czarnej serii?