Zamknij

Głos Koszaliński

Gruz rozsypany na Sławieńskim Szlaku Rowerowym [ZDJĘCIA]

Internauta ze Sławna zaalarmował naszą redakcję o gruzowisku, które znajduje się na krótkim odcinku Sławieńskiego Szlaku Rowerowego w Pomiłowie (gmina

Wojciech Kulig

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/11] Następne

Internauta ze Sławna zaalarmował naszą redakcję o gruzowisku, które znajduje się na krótkim odcinku Sławieńskiego Szlaku Rowerowego w Pomiłowie (gmina Sławno). Jak poinformowały nas władze gminy teren jest utwardzany, ponieważ tworzyły się koleiny.

- Nie ma możliwości przejechania rowerem. Są tu jakieś połamane płytki ceramiczne, kawałki cegieł. Tą ścieżką zawsze jeżdżę do Gwiazdówka. Widać, że nie jest to skończona robota - mówi nam mieszkaniec Sławna, który rowerem jeździ tą drogą na grzyby.

Jak się okazało gruz rozsypany został przez pracowników Urzędu Gminy Sławno. - Został tam rozłożony gruz mielony. Mieliśmy problem z tą drogą, na której powstały koleiny. Prosimy rowerzystów, żeby tymczasowo korzystali z głównej drogi znajdującej się we wsi Pomiłowo - mówi nam Ryszard Stachowiak, wójt gminy Sławno.

Włodarz tłumaczy, że gmina dowozi tą drogą piasek na przyszłą przystań kajakową, która powstanie w pobliżu Sławieńskiego Szlaku Rowerowego. Gmina zapewnia, że droga, na której jest obecnie gruz zostanie zasypana kruszywem odpowiednim dla rowerów.

Zobacz także Inauguracja nowej fontanny w Sławnie
<script async defer class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/2da65031-85bf-a8f9-2c42-0fa5f6ca78b1,8a6f5134-3035-6cc1-8762-2b1deeee60ac,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1"></script>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy